Skocz do zawartości
Krizi

Czyszczenie rękawic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... mam kilka pytań odnośnie czyszczenia rękawic. Mimo że znalazłem tutaj już taki temat (z 2010roku) to nie było tam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Zacznijmy od tego,  pomimo że poprzednie skórzane rękawice które miałem czyściłem od zewnątrz jak również używałem środków do konserwacji skóry to skóra zaczęła robić się twarda i po 2 sezonach zaczęła pękać. Więc moje pytanie jest takie czy są jakieś preparaty które stosuje się wewnątrz rękawicy by pozbyć się syfu ze środka (potu itd.). Z góry dzięki za porady i informacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja czytałem o urządzeniu, ShoeFresh która usuwa za pomocą ozonu bakterie i nie przyjemne zapachy.

Komentarze ludzi są same pozytywne.

zbieram się już od jakiegoś czasu do zakupu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ciekawe ustrojstwo .... tylko jestem ciekaw czy poradzi sobie z przepoconą skórą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłębiałam temat, z komentarzy i opisów pisze że powinno dać radę po fora paru sesjach jak jest coś mocno przepracowane. 

Sam się przymierzam do zakupu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

qrcze Panowie ... no nie wiem, może mam szczęście do skórzanych wyrobów, ale nigdy nie zauważyłem by skóra po kilku latach robiła się twarda, czy pękała. Mam 2 pary rękawic motocyklowych i od chyba 4 lat nic z nimi nie robię, na moto wożę skórzany bagster który też młodoscią nie grzeszy, traktuję go środkiem do pielęgnacji skóry raz na rok po zimie tylko dla połysku i nic się z nim nie dzieje, zwykłą kurtke skórzana mam ponad 10 lat, nigdy jej niczym nie pielegnowałem... i wszystkie moje "skóry" są w dobrej kondycji.

Wniosek mam taki: albo Panowie ktoś wcisnął Wam jakąś podróbę, albo środki konserwujące dają odwrotny efekt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z moimi wszystko jak najbardziej w porzadku. Ja potrzebuje pozbyć się zapachu (smrodu) z butów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta