Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

158 cm i co dalej :)


Ewa Czernikarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ☺️ Pisze bo  liczę ze może mi pomożecie ? wiec tak...do tej pory jeżdżę jako plecaczek na Kawasaki zx10r i uwielbiam to ale ostatnio nie daje mi spokoju myśl jak pięknie byłoby móc tez zasiąść za sterami i pojeździć ramie w ramie z partnerem ? ze względu na to ze jestem drobna bo mam wspomniane 158 cm 47 kg i kilka prób podjęcia się jakiejś maszyny które spaliły na panewkach z racji ich ciężaru (to drugorzędny problem ) i najważniejsze wysokości siedzenia ??‍♀️ Któraś drobna kobitka może mi polecić jakiś motor ... ? I może ktoś wie czy  problem pojawi się tez przy robieniu prawa jazdy bo nie będzie dostępna taka maszyna  ? Liczę na jakaś pomoc ?

Edytowane przez Ewa Czernikarz
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć z tego co wiem  przeważnie  kurs i egzamin na śląsku w większości robi się na suzuki gladius ale są szkoły z innymi motocyklami, gdzieś też był ten temat pisała też kobitka z takim problemem z tego co zapamiętałem to można na egzamin przyjść ze swoim motocyklem najlepiej popytać w WORD lub w jakieś szkole nauki jazdy

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było najpierw wyznaczyć sobie budżet, bo od niego zależy w jakim kręgu maszyn będziesz szukać. Poza tym zdecydować czy pierwsze moto kupujesz na 1-2 sezony tzw. rozruchowe, a potem już z lekkim doświadczeniem wybrać sobie maszynę dopasowaną do siebie i swoich preferencji - moim zdaniem to dobre rozwiazanie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,a może w innym stylu ?? po pogoni dnia codziennego spróbować zwolnić i wybrać cuś w ten deseń ;

https://lh3.googleusercontent.com/-mvAKwP9ICUY/V6iznFbxCVI/AAAAAAAAIec/6N-Q3JY0ELYh-gEChYf3pg29G8nCFYsXw/w530-h298-n-rw/DSC00680.JPG

Znajoma tym motorkiem była w Rzymie ,sprowadzając do parteru właścicieli sąsiednich motocykli :) .DSC00680.JPG

 

Może teraz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2018 o 15:06, Taurus napisał:

Jak  Lynx Lynx pisze Kawa ER-6n  jest godna uwagi (wysokosc siedzenia 78.5 cm /wersja ER-6F 79 cm) Ze wzgledu niewielkiej roznicy w wysokosci siedzen polecam ER-6F.

Przymierzałam się do dwóch "erek" w owiewkach i obydwie były sporo wyższe niż "goła" koleżanka, więc nie do końca ufam takim danym. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.