Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurs kat. A - Dąbrowa Górnicza lub okolice


miszael85

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie to Dąbrowa (plac na expo sielesia mają) http://oskvmax.pl/ sam tam nie robiłem i żałuje bo znalazłem tą szkole dopiero po zdaniu prawka. Dokupiłem tam tylko 2-3h jazdy. Zajebisty gościu, prawdziwy motocyklista, uczy przyszłych motocyklistow.

Jak najbardziej go polecam, warto go sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moim zdawaniu to dłuższa historia, ale tak w skrócie po 8 latach od rozpoczęcia kursu i rozsmakowaniu się w motocyklach przez 125tkę wróciłem do kursu, wyjeździłem 2h i mogłem zdawać.
Tylko że 2h na gladiusie to było mało zwłaszcza że ja jeździłem po placu a "instruktor" gdzieś sobie poszedł, potem się okazało że gość uczy jeździć na motocyklu a sam nie jeździ :o:P

Znajomy polecił mi HellRide z Sosnowca, i u Pawła wykupiłem sobie 10h w tym dwie po mieście coby zobaczyć jak to wygląda (wiadomo interkom, trasa etc) i wystarczyło.
Można powiedzieć że mam porównanie bo jest różnica jak ktoś podpowie "mocniej obejmij bak" "balansuj biodrami" niż "po prostu masz przejechać" :P teraz już nie pamiętam tych niunasów bo kurs miałem 3 lata temu, ale była różnica jak balansowało się ciałem przy wolnym slalomie.

Tak czy inaczej
http://oskhellride.pl/ mogę polecić, co innego jak uczy Cie motocyklista a co innego "gość z papierami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Hawk1985 napisał:

gość uczy jeździć na motocyklu a sam nie jeździ :o:P

No niestety z tego co słyszę, to w niektórych szkołach tak to wygląda. Ponoć wzięło się to stąd, że kiedyś była możliwość zrobienia uprawnień instruktorskich dla kat. A przy okazji kat. B i wielu instruktorów porobiło sobie te uprawnienia nigdy nie jeżdżąc na motocyklu. :o

Dzięki za opinie. O szkole Vmax już słyszałem i mam do nich blisko, bo mieszkam 1 km od Expo Silesia.

Piszcie, jeśli macie jeszcze jakieś spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.