Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Buty - gdzie mają duży wybór ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jak w temacie. Muszę kupić coś nowego, a już 2 razy zamawiałem w sieci i się przejechałem. Teraz jeżdżę w za dużych kowbojkach i się modlę żeby mi lacie nie spadły po drodze. W zeszłym roku zamówiłem na Amazonie HELD Pike, ale 43 to na moje oko 46 było, bo te to mi same z nogi spadały. Nie chce mi się z tym bawic, wiec chciałbym jechać i przymierzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2018 o 10:42, grzesiek_73 napisał:

Przymierzyć i kupić?

Czy tylko przymierzyć?

Przymierzyć i jak cena nie będzie odstawała o ?% od tego co można w internecie znaleźć to też kupić ;).

A tak na serio to nie lubię zakupów w internecie. Wolę iść do sklepu i sobie pomacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Duzy wybór w Butach możesz znaleźć tutaj https://motogar.pl/sklep/  Albo po prostu wygoogluj sobie sklepy w Twojej okolicy. Jest tego naprawdę co raz więcej, a w dobie internetu łatwo znaleźć takie które ludzie polecają. Opinie już nie są przekazywane po za gronem publicznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 10.04.2018 o 21:50, HerkemerHomolka napisał:

Hej,

jak w temacie. Muszę kupić coś nowego, a już 2 razy zamawiałem w sieci i się przejechałem. Teraz jeżdżę w za dużych kowbojkach i się modlę żeby mi lacie nie spadły po drodze. W zeszłym roku zamówiłem na Amazonie HELD Pike, ale 43 to na moje oko 46 było, bo te to mi same z nogi spadały. Nie chce mi się z tym bawic, wiec chciałbym jechać i przymierzyć.

 

Defender w Krakowie.

OGROM towaru na miejscu.

Ja kupuję od nich wszystkie ciuchy.

Aha jak coś upatrzysz to napisz E-mail i negocjuj cenę.

Jeśli będziesz brał na raty 0% to bez negocjacji cen niestety ale wtedy się nie ograniczasz z budżetem na styk.

Polecam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukiwany, poszukiwana..

Model BW 2000, najlepiej para.., gdyz w dwoch butach chodzi sie zdecydowanie lepiej niz w jednym nawet prawym, najchetniej dwa rozne lewy prawy, lub opcja prawy lewy tez wchodzi w gre, bardzo prosze o intormacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.