Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedane


mmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
sprzedaję moją kurtkę. Kupiłem ją w sierpniu 2016r - także używana właściwie jeden sezon. W bardzo dobrym stanie. Jeździłem w kamizelce odblaskowej przez co ochroniłem ją przed owadami ;)

Dodatkowo została wyposażona w ochraniacz pleców o wartości 150zł - GRATIS DO KURTKI.
Kurtka posiada jeszcze ochraniacze na ramionach i łokciach (regulowana wysokość). 

Kurtka impregnowana dedykowanym środkiem do tego typu skóry (widoczny na zdjęciach) - GRATIS DO KURTKI.

PARKIET ASSISTANCE!!!
Po zakupie została zarejestrowana na dobresklepymotocyklowe.pl dzięki czemu w razie uszkodzenia kurtki otrzymamy zniżkę 50% na ten sam lub nowy model. Wystarczy udać się do dowolnego sklepu biąrącegu udział w programie z notatką policji ze zdarzenia oraz paragon (który oczywiście dołączam).

Wg mnie to doskonała kurtka motocyklowa z bardzo wysokiej jakości skóry. Daje ona maksymalny komfort użytkowania oraz maksymalne bezpieczeństwo. Skóra wykonana w technologii TFL - powoduje, że skóra nie nagrzewa się w gorące dni, a w chłodniejsze zapewnia też, że w niej nie zmarzniemy - przed zakupem byłem sceptycznie do tego nastwiony. Po zakupie i sprawdzeniu podczas jazdy motocyklem potwierdzam w 100% tą zależność. Kurtka posiada podwójny zamek dzięki czemu w naprawdę ciepłe dni możemy rozpiąć jeden i zwiększyć przepływ powietrza przy zachowaniu bezpieczeństwa jakie daje nam kurtka motocyklowa - rewelacyjna sprawa. Posiada dodatkowo zamki na plecach, ramionach i klatce piersiowej dzięki czemu możemy ustawić odpowiedni przepływ powietrza. Na zimniejsze dni kurtka posiada podpinkę. 

Sprzedaję ponieważ przesiadłem się z intrudera na vstroma i kupiłem kurtkę tekstylną.

Cena: 1000 zł

Można ją obejrzeć w Katowicach lub Cieszynie (wysyłka też wchodzi w grę).

W razie pytań jestem do dyspozycji.
507 732 333

20180313_160910.jpg

20180313_160752.jpg

20180313_160803.jpg

20180313_160923.jpg

20180313_160937.jpg

20180313_161007.jpg

20180313_161222.jpg

20180313_161407.jpg

HELD_size.jpg

Edytowane przez mmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.