Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Bytom - Łagiewniki


ArturS

Rekomendowane odpowiedzi

Temat się chyba tutaj nada, bo brak pracowników komplikuje mi życie ? Pracuję w firmie, która produkuje regranulat LLDPE i LDPE, potrzebni są operatorzy linii. Pracodawca szuka w ogłoszeniach doświadczonych operatorów, ale ja tam zaprosiłem kumpla żeby spróbował, choć z zawodu był grafikiem i fotografem (kilka razy się naciął w różnych drukarniach i agencjach na niewypłacalność i kombinacje), chłop spokojnie ogarnia sprawy. Zresztą ja też w życiu nic z tym nie miałem wspólnego, a po kilku dniach szkolenia ogarniałem wszystko w stopniu pozwalającym na to żeby nikt nade mną non stop nie stał - jak się zatrudniałem to była jeszcze firma kogucik, teraz "puchnie" w szybkim tempie, operatorzy mają łatwiej .

Po góglowych zdjęciach wygląda to mniej więcej tak

YDN-V85.jpg

Czyli stoi sobie operator przy szfie z przełącznikami i wskaźnikami temperatur, jak trzeba to coś tam zmienia, sprawdza jakoś granulatu, wymienia sita na zmieniaczu.

Generalnie prosta sprawa jak się już człowiek wdroży. Jak ktoś lubi sobie coś tam samemu naprawić przy własnym aucie czy moto, czy rowerze, to na 90% się nadaje.
Płace - nie wiem dokłądnie. To jest u nas utrzymywane (teoretycznie) w tajemnicy, ale trzeba się raczej mocno nakombinować (jakieś L-4, wolne na żądanie itp) żeby wyjść poniżej 2500 na rękę. Norma jak słyszę to powyżej 3 na rękę.

Ogłoszenie bez uzgodnienia z firmą ;) Chcę mieć po prostu komplet ludzi w zespole, więc sam zaczynam pytać i szukać. Braki kadrowe komplikują mi planowanie urlopu :( 

Ktoś zainteresowany to walić śmiało na PW lub dzwonić do mnie 506268008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.