Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyjazdy na tor


Tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

W sumie, to powiem Ci szczerze, że szału nie było. Byłem tam pierwszy raz, bo zawsze jakoś po drodze utykałem na Jastrzębiu. Pojechałem z pitbike, bo to mały tor, ale dla pita 140 ccm moim zdaniem ma za długie proste i brakowało mocy, być może dla tego, że nie jestem z tych, co to kręcą moto dotąd, aż korba bokiem wyskoczy. Na litrowego sciga, to znowu za mały, za to w sam raz będzie dla 300 ccm.

Ale na pewno ma super przyczepną nawierzchnię, bo to pierwszy tor, na którym nie wygrzmociłem pitem ?

Za to nie ma nic za darmo - opony znikają w oczach, przyjechałem z nowym kompletem Mitas-ów medium, a teraz wystarczy na jedna jazdę.

Reasumując ... 230 km x 2 strony (2,5-3 godz. x 2 strony) zrobiły swoje i głównie z tego powodu tam raczej nie wrócę, ale gdyby był w zasiągu do 1,5 godz. jazdy, no to ...

Pozostaje więc przy Czyżoringu w Wodzisławiu i Motopark Kraków dla pitka, oraz SilesiaRing, Poznań i ewentualnie Jastrząb dla większych.

 

A przy okazji ... jakie było moje zdziwienie, jak na tor wpadł na kilka kółek policjant na szarej BMW (chyba opony rozgrzać ?) i muszę powiedzieć, że kierownik ogarniał sprzęta. Puściłem się za nim pitem, przez jedno okrążenie w winklach blisko się go trzymałem, no ale 140 ccm vs 1300/1600 ccm (nie wiem, co to za model ... rzędówka na monowahaczu z pojedynczym wydechem z prawej strony) na dość długiej prostej robi swoje. Nie mniej jednak fajna zabawa ... "ścigać" policjanta i to jeszcze uwiecznić na kamerce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2019 o 10:35, shogun_zag napisał:

 

>Pozostaje więc przy Czyżoringu w Wodzisławiu i Motopark Kraków dla pitka, oraz SilesiaRing, Poznań i ewentualnie Jastrząb dla większych.

Byłeś może w Trzyńcu?

Tam też jest fajny, techniczny tor, dla pitbikeów super.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Hawk

Nie wnikałem, ale sądzę, że robił to z miłości do jazdy na moto, widać było pasję do tego, co robił i jak by to nie brzmiało, to cieszy mnie taki stan rzeczy ?

 

@Rokita

Nie, nie byłem w Trzyńcu , ale chętnie bym go odwiedził ?

Jeśli byś planował tam wyjazd, to daj znaka, chętnie pojadę. Tam się robi przedpłatę i rezerwację miejsca, czy ... z tak marszu, na miejscu płaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 2.09.2019 o 20:28, shogun_zag napisał:

 

Nie, nie byłem w Trzyńcu , ale chętnie bym go odwiedził ?

Jeśli byś planował tam wyjazd, to daj znaka, chętnie pojadę. Tam się robi przedpłatę i rezerwację miejsca, czy ... z tak marszu, na miejscu płaci?

Ja byłem z Duszan Teamem. Wchodzisz na stronkę, jak będzie kalendarz na 2020 to wybierasz termin, robisz przelew i generalnie to wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.