Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Marzec 2018


brendix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Ja oficjalnie rozpocząłem sezon 11.03.2018 r.

Pół soboty szykowałem sprzęt i nadejszła wiekopomna chwila B)

Jak bym wsiadł na snopek siana po 5 miesiącach który jeździ.

Moja rada.

Pomyślcie że nie umiecie jeździć wsiadając za pierwszym razem na moto po zimowym letargu.

Dwa razy bym poszedł jak dzik w agrest.

 

Przelatywałem przez zaporę na Tresnej i Porąbce ale nie było miejsca żeby zaparkować tyle was wyjechało.

 

Pozdrawiam 

 

PS.Łapa mnie boli od LWG po niedzieli :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPd31rmAZm30hEVVFdoi78HGw6CJuMPsnN4bc3MF

Udało mi się ten problem rozwiązać nie pozbywając się mojej 125-ki :) . Małe toto ,lekkie toto i mało pali ,a wiele wybacza dla tego każdy sezon i większość "kominów " ogarniam właśnie nią .Jedynym minusem jest to ,że zajmuje miejsce w garażu ,ale jakoś to zniosę .Większe moto odpalam na wyjazdy od kilku setek w górę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2018 o 15:53, powolny napisał:

DPd31rmAZm30hEVVFdoi78HGw6CJuMPsnN4bc3MF

Udało mi się ten problem rozwiązać nie pozbywając się mojej 125-ki :) . Małe toto ,lekkie toto i mało pali ,a wiele wybacza dla tego każdy sezon i większość "kominów " ogarniam właśnie nią .Jedynym minusem jest to ,że zajmuje miejsce w garażu ,ale jakoś to zniosę .Większe moto odpalam na wyjazdy od kilku setek w górę .

 

Bogaci tak mają :)

A ja jeszcze czekam na bardziej stabilną wiosnę :(

W niedzielę rano wyciągaliśmy z żoną kobitkę z rowu.

Wystarczył lekki łuk i wilgotna droga.

Pamiętajcie że na jezdni znajduje się sól która tydzień temu barwiła nasze autka na biało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Wystarczył lekki łuk i wilgotna droga.

Pamiętajcie że na jezdni znajduje się sól która tydzień temu barwiła nasze autka na biało.

Poniedziałek i wtorek, DTS G-ce - K-ce gdzieś koło Wesołego Miasteczka. Na szczęście zjeżdżam na Klimzowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.