Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam wszystkich :-)


leonov

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem się przywitać :-) jestem nowy z Rybnika :-) , no i dopadł mnie .... kryzys wieku średniego, kupiłem Fazera 600, 2006 rok, 98 KM, teraz kompletuję ubranko na wiosnę i w czwartek rejestracja sprzętu :-)) 

Zastanawiałem się czy na "pierwsze"  moto po długiej przerwie, no i do wieku  (71 rok) będzie ok, no ale teraz już za późno ;-) sprzęt jest i czeka na sezon, głównie dojazdy do pracy  i jakieś krótkie wypady za miasto ;-)

A oto i moja maszyna ;-) 

872142625_19_1080x720_6-n-black-edition-rezerwacja-do-05022018-.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w "kryzysowym" klubie.

11 godzin temu, kolba napisał:

Cześć na pierwsze moto wystarczy za rok i tak będziesz chciał większy litraż udanego sezonu

Myślę że ten fazerek wystarczy mu na dłużej.

Akurat 600tki "robione" z  "eRek" dają sporo radości.

Nawet dodam, żeby w pierwszym sezonie nie wkręcać na bardzo wysokie obroty.

Motocykl do poruszania się po aglomeracji - idealny.

Lekki zwinny ekonomiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szacunek do tego sprzętu z manetką delikatnie , wiem że to nie to samo co jazda Java/CZ 350 czy MZ250 z zamierzchłych czasów ;-) , w pierwszym sezonie chcę sobie przypomnieć jazdę (choć ponoć się nie zapomina) i poznać motor. Mam swoje lata ;-) i bezpieczeństwo przede wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to największy problem jest z zarejestrowaniem, przez ten piep...ny cepik w rybniku, kolejki w wydziale komunikacji takie, jak za komuny za paszportem, komitet kolejkowy ;-) w czwartek kolejne podejście, bo pracują do 18, w zeszły czwartek bilecików zabrakło już o 10 :angry: , kumpel ma mi z pracy odskoczyć koło 8, może się załapie :blink:

Co się w tym kraju dzieje  :o  ,  ale pocieszyliście mnie że nie jestem taki "dziadek" jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ubranie tekstylne ( materiałowe ) Poza tym do twojego moto bardziej takowe pasuje. Jeżeli już zdecydujesz, to kupuj ubranie trójwarstwowe tzn. z wypinanym ocieplaczem i membraną. Będziesz zabezpieczony tym samym na wszystkie ewentualności pogodowe. Jeżeli dwuwarstwowe ( z membraną której się nie wypina ), to koniecznie żeby miało podszewkę siateczkową. Zapobiega ona przyklejaniu się membrany do ciała jeżeli jesteś spocony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.