Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypad na symulator wheele do Warszawy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zbieram grupę chętnych na wyjazd do Warszawy. Znalazłem i nawiązałem kontakt z firmą, która posiada symulator wheele. Normalnie wynajmują go na imprezy zamknięte, ale mogą zrobić wyjątek :)

Jeśli chodzi o termin, myślałem pomiędzy 16-18 marca. W ten weekend jest też impreza we Wrocławiu MotorcycleShow na którą chciałem się wybrać i również zapraszam! Możnaby pojechać, np. w sobotę do Wawy, w niedzielę do Wrocławia.

Koszta wynajmu symulatora to 650zł za godzinę, natomiast normalny czas jazdy to 15 minut, więc wychodzi 162,50zł od osoby. Ćwiczy się na motocyklu Honda CBR 954RR FireBlast.

http://wheeliemachine.pl

Gdyby było więcej osób, możnaby się już w Warszawie podzielić na dwie grupy, żeby tyle nie czekać i kiedy jedna byłaby na symulatorze, druga mogłaby sobie pojeździć gdzieś po mieście i coś wszamać :)

Co Wy na to? Aha ja nic z tego nie mam. Po prostu dla jednej osoby jest to zupełnie nieopłacalne, a też chcę w końcu poznać innych motocyklistów z Kato i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żeby symulator dawał taki sam efekt jak coś prawdziwego, stąd nazwa "symulator" ;) Nikogo nie zmuszam


A tak z ciekawości, dlaczego nie to samo? Poza tym chodzi o przygodę i fun. 160zł to nie majątek, a wyjazd będzie ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650zł za Godz-Jakaś masakra swego czasu na zloty przyjeżdżał dr. Mentos który również miał taki symulator ile dobrze pamiętam platforma była na nysce albo żuku a moto zapięte miał GSXR 750 Srada i brał za tą przyjemność 10 zł za 10 min, ale zasada ta sama rolki od hamowni i sportowe moto- ale wracając do meritum za 10-15zł fajne spróbować dla zabawy ale wydać specjalnie kupę kasy się nie opłaca bo z rzeczywistością miało to mało wspólnego :) ale nie odradzam jak ktoś ma tylko ochotę i kasę :)

Symulator.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grzesiek_73 napisał:

No to, można by rzec robił to charytatywnie.

 

To było kilka ładnych lat temu i w tedy zloty miały inny charakter były nastawione na zabawę a nie na jak największy zarobek, na nysce była kartka 30zł ale jak się wszyscy poopijali (a przede wszystkim operator tego urządzenia) to i za piątaka mogłeś wsiąść :).

Teraz na większości zlotów niestety liczy się tylko kasa, ale na szczęście nie na wszystkich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kiedyś to było lepiej, stare dobre czasy, wszystko za darmo, pijany pan kazio i jazda za flaszkę. Też miałem firmę i właśnie przez takie podejście klientów, musiałem ją zamknąć, bo zawsze ktoś tam inny zrobi taniej. Nie ważna jakość, podejście, profesjonalizm tylko cena. Szkoda. Swoją drogą na coś takiego szkoda kasy, ale na flaszki nie... Dobre podejście :)


Accord, problem w tym, że jak napisał Grzesiek, szkoda motocykla... Jest duże prawdopodobieństwo, że za pierwszym razem wheele nie wyjdzie heh Jak masz jakiś, którego Ci nieszkoda, chętnie zapłacę i popróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, whitevox napisał:

Jest duże prawdopodobieństwo, że za pierwszym razem wheele nie wyjdzie heh Jak masz jakiś, którego Ci nieszkoda, chętnie zapłacę i popróbuję

Jest duże prawdopodobieństwo, że za pierwszym, drugim, piątym a później, to już losowo:)

Najlepiej kupić jakiegoś "potłuczonego bidulka" i dobrze się ubrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.