Skocz do zawartości
amati80

Modeka Flagstaff Evo - komplet motocyklowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tadziu widzę że Ty taki wstydzioszek jesteś i nie chcesz pokazać nam twarzy xD

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:) Tu nie chodzi o "wstydzioszka" ale troskę o Was i  Wasze poczucie piękna! Sprzedaję ubranie i ono jest w bardzo dobrym stanie, czego nie da się niestety powiedzieć o jego dotychczasowym właścicielu. A że innego "manekina" nie miałem, no to robiłem za ten wieszak! Ale jeśli bardzo chcesz zobaczyć jak wyglądam, to zapraszam na kawę! Pozdrawiam serdecznie! Tadek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, amati80 napisał:

:) Tu nie chodzi o "wstydzioszka" ale troskę o Was i  Wasze poczucie piękna! Sprzedaję ubranie i ono jest w bardzo dobrym stanie, czego nie da się niestety powiedzieć o jego dotychczasowym właścicielu. A że innego "manekina" nie miałem, no to robiłem za ten wieszak! Ale jeśli bardzo chcesz zobaczyć jak wyglądam, to zapraszam na kawę! Pozdrawiam serdecznie! Tadek :)

Oj tam, oj, pewnie nie chciałeś swą urodą zawstydzić kolegów :P :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajomi z forum poprzedniego motocykla śmieją się, że teraz jeżdżę na "Multipli" wśród motocykli i trudno im odmówić racji, bo rzeczywiście "Zozol" urodą nie powala. A podobno właściciele psów upodabniają się do swoich pupili? Może podobnie jest z motocyklistami? To tłumaczyłoby moją brzydotę :) Więc tutaj akurat "LynxLynx" mają rację! ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta