Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24.03.2018 Bura Suka w Jastrzębiu-Zdroju


greg7214

Rekomendowane odpowiedzi

Bura Suka 2018-Motocyklowe Pożegnanie Zimy
Termin: 24 marca 2018
Start imprezy : godz. 12.oo
Miejsce: Jastrzębie-Zdrój, ul.Ranoszka 24 a (były dworzec PKP Moszczenica) Clubhouse WRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój
Zbiórka na paradę: godz. 14.00
Start Parady: 14.30
Miejsce; parking przy McDonald's
Trasa parady: jak w ub. roku ok. 8km
Afterparty: ul.Ranoszka 24, do rana

Od 15.30 na scenie grać będzie:
MC Electric Cover Band

Ewentualne noclegi zamawiamy wcześniej.

 

https://www.facebook.com/events/164970557475628/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zostało już tylko 23 dni i oczekiwanie na wiosnę zobaczcie jak opisują naszą imprezę z 2017r myślę że w tym roku aura pogodowa nam dopisze i Wy (motocykliści i motocyklistki :rolleyes:) również.   A tak wspominają naszą imprezę 2017 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1296290893825825&id=667816503339937

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2018 o 09:41, greg7214 napisał:

Bura Suka 2018-Motocyklowe Pożegnanie Zimy
Termin: 24 marca 2018
Start imprezy : godz. 12.oo
Miejsce: Jastrzębie-Zdrój, ul.Ranoszka 24 a (były dworzec PKP Moszczenica) Clubhouse WRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój
Zbiórka na paradę: godz. 14.00
Start Parady: 14.30
Miejsce; parking przy McDonald's
Trasa parady: jak w ub. roku ok. 8km

W którym miejscu topicie tę Sukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎03‎-‎16 o 13:04, greg7214 napisał:

Hej ! My jej nie topimy. Napisałem, że palimy. A ten ciek wodny to rzeka Szotkówka, w której nie topimy Burej Suki.

no właśnie nie dość że spalona to jeszcze by ją topić mieli .Trzeba już wreszcie porządek z nią zrobić niech wiosna przychodzi jutro będę na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dla organizatorów i Wszystkich , z którymi miałem przyjemność jechać przez J-bie  ,które nie dorzuciło się do imprezy :) . Jechałem dwa motory za Kolbą ( poznałem po tabliczce ) ,ale na miejscu gdzieś przepadł . Fajnie ,że są ludzie którym chce się coś organizować ,pomimo wielu (niekiedy) złośliwości ,ale ci co marudzą to " nie ludzie ,to wilki " ( cyt. z "Miś" -a ).Teraz jeszcze tylko tradycyjnie białe święta ,i sezon już ... będzie otwarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.