Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam jako M-MOTO po duużej przerwie


House

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim !

Dobre 6 albo 7 lat mnie nie było na tym forum, ale uznałem , że warto i tu wrócić bo na grupie FB się człowiek udziela a może moja pomoc się komuś przyda lub po prostu znów się czegoś dowiem ;)

Jestem Kamil z okolic Jastrzębia i od  2 lat prowadzę firmę M-MOTO Doradztwo motoryzacyjne.  Zapewne kilka osób mnie będzie kojarzyć a może komuś pomogłem kupić swoje moto ;) 

w 2011 gdy zarejestrowałem się na forum byłem 18 letnim szczylem krótko po zdaniu prawka . Miałem wtedy cbr f2. Od tamtej pory przejechałem kilkadziesiąt tysięcy km na różnych moto począwszy od F2 stunt , przez varadero 125, intrudera 250  na hornecie 600s , sv 650  i vfr 750 ostatnio kończąc .   Miałem mały wypadek , drobne przerwy a przede wszystkim sporo się człowiek nauczył. I pokory i wiedzy .  Do tego dochodzą setki innych typowych i nietypowych motocykli, którymi jeździłem podczas zleceń sprawdzających moto przed zakupem.

Obecnie śmigamy z dziewczyną na  motocyklu-legendzie  o którym marzyłem od dobrych 10 lat - czyli czerwonej VFR 750 RC36 w wersji USA .  Wkrótce kupujemy dla niej Horneta i będziemy dalej rozwijać pasję. Ja planuję zmianę na Varadero 1000 już w przyszłym sezonie .

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę pomóc w wszelkich sprawach związanych z zakupem moto czy auta. Sprawdzeniem, kontrolą dokumentów, doradztwem czy transportem.  Sprowadzam też motocykle z Niemiec wiec możecie na mnie liczyć jeśli chodzi o sprawy dokumentów, rejestracji w kraju, opłat , podatków itp.

Witam po latach i pozdrawiam . Dla zainteresowanych zostawie namiary na FB :

M-MOTO Pomoc przy zakupie motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interes aż tak źle idzie że przyszedłeś się zareklamować ?

 

Dobra dzieciaku, nie nerwuj się tylko takie usługi to była rzecz w latach 80-90 kiedy zobaczyć jakąś Japonię w bloku wschodnim to było osiągnięcie na miarę mistrzostwa świata (wszędzie tylko jawy), potem w latach 90był boom na Ściąganie z zachodu, z Ameryki... Wtedy były cła i problem z internetem... Jakby to powiedzieć nie było go wtedy, do mnie na wioskę dotarł chyba w 98, ale już w 96 były kafejki w ostrawie Haha ? to były czas, ale w większości tam siedziały malolaty. Już nie.mówię jak Szybko się strony ladowaly... Wtedy takie usługi były na wagę złota... Dzisiaj to już trochę spóźnione, ale powodzenia chłopaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.