Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie? Mi osobiście bardzo przypadła do gustu - taki fabryczny bobber  :)

Osobiście wolę sportowo turystyczne sprzęty i klasyki, ale bobbery mają coś w sobie. I tak zastanawiam się, może w mojej sytuacji to dobra, alternatywa. Nie mogę celować w sportowo/turystyczne, niestety ale muszę liczyć się z opinią rodzinki, jak niedorzeczna by była.

Honda Rebel.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie rewelka , tym bardziej jeśli będzie to dla ludzi z A2 . Liczę , ze będzie większy wybór kolorów bo nieco oklepane są już te czarne i szare maty ;) 

Jeździłem MotoGuzzi V7 - taka Vałka to ciekawe przyżycie , szczególnie przy jeździe po mieście na skrzyżowaniach :D Przy każdym większym dodaniu gazu lub przegazówce czuć , że motocykl buja się na boki . Ale zdecydowanie szpeci go czarny mat - bardziej widzę takie motocykle w jakiś kolorach klasycznych jak niebieski, czy czerwień lub pomarańcz + jakieś białe pasy ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bobbera powinno sie zrobić a nie kupić, bo to tak jakby iść do salonu i kupić czystego choppera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, becker napisał:

bobbera powinno sie zrobić a nie kupić, bo to tak jakby iść do salonu i kupić czystego choppera

Prawie tak samo jest z HD:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
50 minut temu, Wicher napisał:

Dobrze, że są tacy co uważają inaczej, dzięki temu nie jest nudno :D

wlasnie, zawsze jest o czym pogadac na forum, bo przeciez nie o budowie bobbera ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to miałem takiego pomysła, żeby bobbera (wtedy nie znałem tej nazwy) zrobić z silnika Syreny i dwóch kół z przyczepy rolniczej do traktora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

porównajcie te dwa motocykle i zobaczcie jak niewiele tak naprawde trzeba by zmienic, zeby zrobić samemu oryginalnego bobbera

166-1686-large.jpg

honda-rebel-500-polaczenie-starej-szkoly

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co jak podoba Ci się styl motocykla, a niestety nie masz czasu na dłubanie - a jeździć by się chciało :)

Masz rację, tworzyć to nie to samo co konstruować, a już konsumować tylko .... :( 

A w trakcie użytkowania, nic nie stoi na przeszkodzie by wrzucić swoje przysłowiowe trzy grosze. Bo na tym też to polega w tej pasji, mniej lub więcej, ale zawsze:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Delfi,a może coś z klasycznego działu Triumpha?

Nie wiem jaki masz budżet, czy musi być nówka czy używka,ale Triumph ma fajne klasyki;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta