Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć!


borowskitube

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

Jestem Arek i dzisiaj nastał ten dzień, kiedy wreszcie po 23 latach życia kupiłem pełnoprawny motocykl :) 
Odkąd pamiętam jarały mnie motocykle. Tata miał w planach zrobić ze mnie żużlowca, niestety mama niekoniecznie.
W wieku 14 lat latałem na suzuki RG 80 - to była maszyna ;) - jakieś 3 sezony, potem długo nic a sezony 2016/2017 przelatałem na chińszczyźnie - Haoijang Tianhu (to samo co Junak 121).
Z duża dozą rozwagi przesiadam się na większe maszyny, bo jak to młody facet lubię sobie poszaleć i znając moje podekscytowanie to już drugiego dnia na litrze zamknąłbym licznik.
Dzisiaj kupiłem Suzuki GS 500, także chyba mogę się już nazywać motocyklistą (dla niektórych pewnie nadal temu bliżej do roweru niż motocykla, ale co tam :D) 

Jeśli chodzi o zajęcia na codzień to skończyłem finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym a aktualnie studiuję informatykę ;)

PS. Jakieś 20kg temu ostro uprawiałem sporty walki.

Pozdrawiam wszystkich! ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arku.

W dniu 28.12.2017 o 19:23, borowskitube napisał:

Dzisiaj kupiłem Suzuki GS 500, także chyba mogę się już nazywać motocyklistą (dla niektórych pewnie nadal temu bliżej do roweru niż motocykla, ale co tam :D)

Gratuluję nowego nabytku.

GS 500 super moto jako kolejny etap ewolucji!!! 

Często bywa,że młody chłopak na chińskim skuterku, ma więcej pasji od tego, co miał kaprys kupna kolejnego gadżetu. 

Więc nie moto robi z Ciebie Motocyklistę (choć niektórzy tak właśnie myślą:rolleyes:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.