Jump to content
powolny

Północne Włochy ,spokojny majowy objazd

Recommended Posts

Chyba byłem niegrzeczny :( , urlop jest i siedzę na dupie (aaaa) . Jak planowałem wolne ,to nawet nie przyszło mi do głowy ,że w Alpach będzie ponad metr śniegu i najzimniejsza wiosna w Rzymie od 60-ciu lat .Gdyby chociaż miało nie padać ,to pojechałbym wygrzać kości w Lido ,a tak to zostało siedzieć przed compem i przeglądać stare fotki . Jak na chwilkę wyjdzie słonko ,to kręcę komin :) , cóż  :o . 

Miały być Włochy w maju , wyszła Grecja w czerwcu , pozdrawiam z Kavali All :) . 

• Like 1

Dzięka wczoraj wróciłem ,prawie tydzień prędzej , Na szczęście w porę ,niestety , już w Grecji zauważyłem ,że tylny laczek kończy się w zastraszającym tempie .Jak wyjeżdżałem było jakieś 1.5 mm do wskaźnika zużycia ,myślę da radę , a po przejechani Bułgarii i kawałka Grecji , Środkowy rowek ( :) ) ,zniknął  cały .Upuściłem jeszcze troszkę powietrza i musiałem zacząć myśleć o powrocie . Niestety już na Węgrzech przy hamowaniu tył jeździł jak wściekły ,ale jakoś udało się dojechać . Tak ,że proszę sprawdzajcie i na dłuższe wyjazdy ,raczej nowa oponka ,szczególnie w te gorące kraje ,tam asfalt ma chyba więcej cementu i na pewno kamieni przez co jest bardziej oponożerny :( . Jakieś fotki będą troszkę później ,ale napiszę Wam ,że trzeba mijane kraje przejechać bocznymi drogami ,żeby cieszyć się później ( jak dziecko ) z tego ,że miało się szczęście urodzić właśnie tutaj .Bułgaria ,niestety nr 1 na smutnej liście .