Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie polecam kupowa, moze w jakims lokalnym sklepie warto kupic , nie raz gdy była uszkodzona zgrzewka kazali nam ja posklejac tasma i wcisnąć piwo z inna data nie raz z terminem 2 dniowy  jak ktoś zamawia 20 krat to jedna krata z mieszana data sie upycha , o beczkach i zmazywanych datach to wgl nie wspominam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu ‎17‎.‎11‎.‎2017 o 10:20, bankus napisał:

a znacie jakieś bezalkoholowe, co by sie dało wypić ze smakiem np. w czasie postoju na moto?

Birell. Nie wiem jednak jak z dostępnością w sklepach - ja kupuję u sąsiadów Czechów w większej ilości ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc! Dzisiaj zakupione zostały dwa piwka, mianowicie:

Jan Olbracht Piernikowy Foch oraz Browar Czarny Kot - Rudy Kot.

Piernik, coś innego, słodkie, pod koniec lekko wyczuwalna goryczka, piwo jest dosyć "pikantne" co do Rudego Kota, masakra, zaintrygowała mnie nazwa oraz prosty wygląd etykiety, nie wiem jak je opisać, może napisze jednosłownie, sikacz. :wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

rynek piw robi nam się coraz większy, już chyba więcej gat. piw znajdziesz niż wód mineralnych - szybka zmiana bo jeszcze kilka lat temu było tego co najmniej o połowe mniej a wiele lat temu w sklepie stały 3 gatunki i tyle. Przy takiej ilości trzeba czujność wyostrzyć, bo dużo producentów poza kasą nie widzi innych wartości swojej produkcji (nie  tylko z piwem tak jest niestety). I stąd ten wątek, by zachwalać i ostrzegać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm Żubr zdarza mi się wypić ale jakoś specjalnie nie przepadam tak samo jak tatra i harnas poprostu nie smakują mi...ogólnie nie piwkuje za dużo z powodu pracy jaką wykonuje ale jak już mam czas żeby coś rzępnąć to kupuje jakieś piwka regionalne które może i są droższe ale napewno o wiele lepsze niż te koncernowe sikacze :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, waludi napisał:

ilu ludzi tyle smaków 

chyba nie, bo ja z kolegami często w weekend mamy takie same smaki ;) tzn. wielkie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wczoraj przetestowałem Lubuski Porter Bałtycki w małej pękatej butelce. Mocy ma ponad 8% a w smaku silnie czuć kawe  i gorzką czekolade. Naprawde niezłe piwo na zimowy wieczór, ale nie więcej niż jedno ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wygląda zachęcająco. Specjalnie do Czech po nie nie pojadę, ale będę czujny w naszych marketach, bo ostatnio różne wynalazki można trafić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miłosław.

Tylko i wyłącznie.

Pilzner, Weissbier , Niefiltrowane.

Nic dodać nic ująć.W makro są po 3 szt pakowane każde inne do spróbowania.

Z piw smakowanych na miejscu polecam w Bielsku knajpę Wirtuozeria z własnym piwem.Pilzner bardzo dobry.Jeśli lubicie dobrego pilznera i piwa świeże z nutką grejpfruta to bingo.

Fortuna lana z kija w Gnieźnieńskim pubie jest najlepszym piwem jakie można dostać z pipy.

W Zakopanem Watra browar na samej górze Krupówek wraz z jedzeniem. Można kupić ich wyroby na miejscu. 

Na szybko to tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, bankus napisał:

Specjalnie do Czech po nie nie pojadę

Specjalnie to może i nie, ale zawsze może to być cel wycieczki - wiosna coraz bliżej :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 29.1.2018 o 15:17, grzesiek_73 napisał:

Specjalnie to może i nie, ale zawsze może to być cel wycieczki - wiosna coraz bliżej :)

W 100% zgadzam sie!!! :)

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak zasmakowałem że robię swoje piwerko. Koszt surowców na ok 21L to jakieś 80pln czekasz powiedzmy miesiąc (warto więcej) a smak bajka, w sklepie za takiego browara to 7 złociszy trza dać. I tak już chyba 11wareczka idzie, polecam każdemu to na prawdę proste a uciechy w beczkę i torbeczkę ;) Jak ktoś chce porady na zasadzie "jak najszybciej i najprościej" to niech pisze śmiało na info(maupa).pandik.pl Lewa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Że niby na słowo mamy uwierzyć???;)

hehe, tu masz na smaka, jak chcesz skosztować to zapraszam do Czerwionki za dwa tygodnie :P

piwerko.jpg

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta