Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam :)


arkawit

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Jestem Arek, mam 26 lat i chciałbym się przywitać z bardziej doświadczonymi ;)

 

 

Na początku poprzedniego sezonu postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z motocyklami (nigdy wcześniej nie jeździłem na niczym 2kołowym z silnikiem).
Wybór padł na motocykl o pojemności 125cm marki Junak.

Przed zakupem naoglądałem się wielu filmików o tym jak jeździć oraz wykupiłem kilka godzin jazd na placu manewrowym, coby sobie nie zrobić krzywdy na swoim sprzęcie.
Jeszcze w zeszłym roku stwierdziłem, że to jest to co chcę robić i zapisałem się na kurs prawa jazdy kat. A i w zeszłym miesiącu udało mi się zdobyć uprawnienia (co mnie cieszy to fakt, że za 1 razem).

Jeszcze przed egzaminem szukałem, czytałem, pytałem, tak wybór padł na motocykl Yamaha Fazer FZ6, rocznik 1998.
Nie jest on w stanie idealnym, są minimalne wgniecenia na zbiorniku paliwa, ale dla mnie jest piękny ;)

Moje doświadczenie na chwilę teraźniejszą to ok 6 tysięcy kilometrów na 125ccm oraz 500km na 600ccm, kilka ostrych hamowań i "złapanie gumy" z tyłu podczas jazdy ;)

Nie uważam się za doświadczonego motocyklistę oraz nie twierdzę, że umiem jeździć (bo przecież mam katA), bo było by to z mojej strony głupie :)

 

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, to z wielką przyjemnością je przeczytam, wszak człowiek uczy się całe życie i na pewno mi się to prędzej czy później przyda :)


Pozdrawiam, no i LwG :D
Arkadiusz


EDIT:
Jako, że w internecie bez zdjęć się nie liczy - poniżej 2 zdjęcia świeżo po zakupie

IMG_20171010_164514.jpg

IMG_20171010_164524.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.