Skocz do zawartości
Wicher

Tłumik Dominator, model Oval

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprzedam tłumik marki Dominator, model Oval. Do wydechu jest dbkiller w wersji hard(6-8db).

Wydech jest nowy, zamontowany w motocyklu i przepalony dwa-trzy razy.

Niestety nie spełnia moich oczekiwań, chce się pozbyć, a wydech przepalony nie podlega zwrotowi.

Do wydechu, mam też rurę dolotową, dedykowaną do Tigera 1050. Może komuś się przyda, gdyby chciał wykorzystać tłumik w innym motocyklu i potrzebował jakiejś przejściówki czy cuś ;)

Po wewnętrznej stronie tłumika jest delikatne wgniecenie. Przy rozdzielaniu rury dolotowej od tłumika, kolega tak ścisnął puszkę w rękach, że powstało delikate wgniecenie w poszyciu. Nie rzuca się w oczy.

Tłumik jest uniwersalny, można go zastosować w dowolnym motocyklu, kwestia średnicy wlotu do tłumika(niestety nie pamiętam jaka jest srednica, moge zmierzyć).

Nie wiem ile za to wziąć, dlatego czekam na jakieś propozycje cenowe.

Za tłumi z dbkillerem zapłaciłem 600 zł, więc propozycje w stylu 100-200zł raczej nie będą traktowane poważnie ;)

nperuJDbrysu4FywUffqSXWD5WMoNqI8gADqma7KkVsazuMWtBsBEMd0SInI6hDm5tjWTAOTww6O9EUZLXVjiUWjfscd_6AtVEGXHigfGA6qL-IVqCFKD7UwHLdy_-XmBMRzct40jebFsl2sMhvoxDnMeLu7yCXY

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sory za off, nie chcę Ci robić antyreklamy ale szkoda kasy na tłumiki dominatora. Miałem, testowałem, rozbierałem i szkoda kasy naprawdę. Lepiej dołożyć do firmówki albo wybebeszyć oryginał. Tylko ryczy ten wynalazek i nic więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, KrzysiekG napisał:

Pytam z ciekawości, wracasz do oryginału czy kupujesz cos innego?

Wracam do oryginału.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, MarioSWD napisał:

Sory za off, nie chcę Ci robić antyreklamy ale szkoda kasy na tłumiki dominatora. Miałem, testowałem, rozbierałem i szkoda kasy naprawdę. Lepiej dołożyć do firmówki albo wybebeszyć oryginał. Tylko ryczy ten wynalazek i nic więcej.

Zdaję sobie z tego sprawę,ale jaka kasa taki produkt;)Nie oczekiwałem parametrów jak w markowych wydechach;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No w rzedowej trójce też łupie solidnie przy zejściu z obrotów, ale to chyba jednak nie dla mnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta