Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grecja 2018


AdamGliwice

Rekomendowane odpowiedzi

Trzecie podejście do tematu Grecji .... dwa razy zakończyło się to przejazdem po Bałkanach poza .... Grecja ... może ty razem ... otworzyłem szuflade ......... i zobaczyłem pomysł z 2015 roku Do Wenecji na moto z Gliwic, {prom do Igumenitsy) przejazd Grecji , powrót Macedonia (Ochryd)  moze  kawałek z Albanii ... niedojechane w zeszłym roku ......  termin czerwiec ...ale dostosuję się .. max mogę dwa tygodnie,

pozdrawiam

Adam

Gliwice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

A coś więcej o wyjeździe? Gdzie noclegi kempingi, namioty czy kwatery? Rezerwowane wcześniej czy na chybił trafił? Jakie motocykle, jakie drogi?

Zastanawiałem się nad Albanią przez Bośnię i Czarnogórę w przyszłym roku ale może Grecja, kto wie.

Jest tylko jedno ale, muszę się wyrobić w 2 weekendy i jeden tydzień czyli max 9 dni - nie wiem czy to jest do ogarnięcia w tych planach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2017 o 20:29, AdamGliwice napisał:

Trzecie podejście do tematu Grecji .... dwa razy zakończyło się to przejazdem po Bałkanach poza .... Grecja ... może ty razem ... otworzyłem szuflade ......... i zobaczyłem pomysł z 2015 roku Do Wenecji na moto z Gliwic, {prom do Igumenitsy) przejazd Grecji , powrót Macedonia (Ochryd)  moze  kawałek z Albanii ... niedojechane w zeszłym roku ......  termin czerwiec ...ale dostosuję się .. max mogę dwa tygodnie,

pozdrawiam

Adam

Gliwice

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozeznałem temat Albanii w maju . Wielu odradza . Drogi mogą być nie przejezdne. Zatem zmienia się nieco kierunek na Gruzję i Armenię przez Turcję . Powrót przez Rosję . 21 - 23 dni sam początek września. To są na razie plany wstępne. Spanie w motelach lub nie drogich hotelach . Namiot - raczej tylko w sytuacjach awaryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2017 o 20:29, AdamGliwice napisał:

Trzecie podejście do tematu Grecji .... dwa razy zakończyło się to przejazdem po Bałkanach poza .... Grecja ... może ty razem ... otworzyłem szuflade ......... i zobaczyłem pomysł z 2015 roku Do Wenecji na moto z Gliwic, {prom do Igumenitsy) przejazd Grecji , powrót Macedonia (Ochryd)  moze  kawałek z Albanii ... niedojechane w zeszłym roku ......  termin czerwiec ...ale dostosuję się .. max mogę dwa tygodnie,

pozdrawiam

Adam

Gliwice

Witam, odgrzeje temat. Dopiero co zarejestrowalem konto na FSM. Wybieram się na polw. PELOPONEZ. Termin okolo koniec maja. Jade z żoną Suzuki vstrom 650 XT. Noclegi w zakwaterowaniach. Trasę planowalem przez Rumunię (Transalp. lub Transf.), Bułgarię, Macedonie. Na miejscu 3 dni odpoczywam. Powrót przez Albanie itd. Do uzg. Co do przebiegu trasy jestem elastyczny ale wolę widokowo, autostrady odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.12.2017 o 22:13, AdamGliwice napisał:

9 dni trochę mało na Albanię . Daj minimum 12 -13  i dam Ci super trase i jaśli byś leciał 25 maja będe myślał. .... O Grecji na 9 dni zapomnij. szkoda zachodu

Wiem, że tempo byłoby bardzo męczące ale priorytetem w tym roku jest dla mnie remont domu nad którym muszę się pochylić.

Rozważam jeszcze inne kierunki choć chciałem połączyć ten wyjazd z rozeznaniem miejscówki na wakacje z rodzinką w Albani w miesiącach wakacyjnych.

Założyłem sobie wyjazd od piątku do niedzieli czyli 9/10 dni i tego będę się chciał trzymać, nie dostanę więcej urlopu przed wakacjami.

Do tego muszę tym razem dopasować wyjazd. Ogólnie szybki dojazd na miejsce czyli przełom Bośni, Czarnogóry i później Albania ale jeszcze nie miałem czasu na konkretne planowanie.

Cały czas jeszcze poszukuję :-)

Obecnie jeżdżę BMW R1200RT więc preferuję asfalty z pewnymi mniej ekstremalnymi wyjątkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.