Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

cześć cześć ;D


motopasja939

Rekomendowane odpowiedzi

hejka, jestem tu nowa i szukam osób z którymi mogłabym pisać o swojej pasji i od których będę się mogła więcej nauczyć o motocyklach. Od razu uprzedzę że moja zajawka dopiero przeradza się w pasje i nie jestem ,,obczajona,, we wszystich moto tematach. Bardzo mi zależy na zdobywaniu doświadczenia i wiedzy o motocyklach. LwG!! ^_^:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, motopasja939 napisał:

hejka, jestem tu nowa i szukam osób z którymi mogłabym pisać o swojej pasji i od których będę się mogła więcej nauczyć o motocyklach. Od razu uprzedzę że moja zajawka dopiero przeradza się w pasje i nie jestem ,,obczajona,, we wszystich moto tematach. Bardzo mi zależy na zdobywaniu doświadczenia i wiedzy o motocyklach. LwG!! ^_^:ph34r:

Hej. A jakie doświadczenie chcesz zdobyć pisząc na forum i czego "nauczyć"? Bo niezbyt czaję.  ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tadzik napisał:

hejka ! witaj w gronie i patrz na głupie komentarze , bo chłopaki jak zwykle pokazują swoje mądrości!!. Zamiast ciepło dsziewczynę przywitać to wy o fletach i takich różnych! 

dziękuję bardzo, jak widać chłopaki tutaj aż grzeszą mądrością, ale zawsze to jakiś rozweselacz ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tadzik napisał:

hejka ! witaj w gronie i patrz na głupie komentarze , bo chłopaki jak zwykle pokazują swoje mądrości!!. Zamiast ciepło dsziewczynę przywitać to wy o fletach i takich różnych! 

Dziewczyna jeżdżąca na.motocyklu już jest skrzywiona,  a krzywym krzywego nie wyprostujesz.... 

Tym samym witam Cie w gronie ludzi straconych dla świata...  tego "normalnego"...

Co do wiedzy... Hmm na forum nie spodziewaj się fajerwerków... ale życzę powodzenia... 

PS ta 125 to sport naked chopper czy cross? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.