Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

cześć cześć ;D


motopasja939

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, K.Łapouch-y napisał:

Dziewczyna jeżdżąca na.motocyklu już jest skrzywiona,  a krzywym krzywego nie wyprostujesz.... 

Tym samym witam Cie w gronie ludzi straconych dla świata...  tego "normalnego"...

Co do wiedzy... Hmm na forum nie spodziewaj się fajerwerków... ale życzę powodzenia... 

PS ta 125 to sport naked chopper czy cross? 

skrzywiona, nie skrzywiona, jestem sobą... Wole żyć w nienormalnym świecie z moto, niż w normalnym bez nich. Fajerwerków się nie spodziewam, ale zawsze coś. Sport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, K.Łapouch-y napisał:

O tym że wpadłas po uszy Jak śliwka w kompot,  jak dwie połówki arbuza się uzupelniacie ? masz przechlapane bracie... To kiedy obstawe ?robimy ?

Nie przesadzaj K.Łapouch-y ( trudniejszego w pisowni nicka nie dało się wymyślić ? ;)) z tym arbuzem to przesadziłeś !!

A ja łatwy nie jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, accord napisał:

Ilu ludzi tyle zdań, ja jeżdżę dopóki jest temperatura na plusie i jest sucho a jak się robi mokro to przesiadam się na enduraka i jadę w pola.

Wszystko zależy od podejścia bajkera, jego ubioru i stopnia zboczenia motocyklowego.

stopień zboczenia motocyklowego... ciekawe stwierdzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, accord napisał:

Ilu ludzi tyle zdań, my z moją dziewczyną jeżdimy dopóki jest temperatura na plusie i jest sucho a jak się robi mokro to przesiadamy się na enduraki i jedziemy w pola.

Wszystko zależy od podejścia bajkera, jego ubioru i stopnia zboczenia motocyklowego.

Zapomniałeś wspomnieć o metryce wszystkich to dopada sam kiedyś jeździłem każdego dnia roku do pierwszego śniegu... Kumpel jeździł do 31grudnia i zaczynał sezon 2stycznia, a ja w marcu... Dziś uważam że mam mieć z tego przyjemność i to jest granica komfortu... To jedno a drugi im mocniejszy sprzęt tym gorzej się jeździ w chłodne dni z racji opon... Dzisiaj pojechałem na cmentarz do kolegi i może jestem miękki flet, ale czułem jakbym miał drewniane klocki zamiast opon... A zakręty to brałem na pionowo bo tu mi ucieka przy najmniejszym dodaniu gazu... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, matt87 napisał:

OOd 5stopni mozna juz cos pojezdzic..mnie dwa dni temu snieg zlapal hehe nawet na podmuchy z orkanu sie zalapalem ;D

Miałam dzisiaj się wybrać na przejażdżkę ale nie wiem czy to ciśnienie czy jak, ale tak się źle czułam ze dłużej niż na 30 sek się skupić nie mogłam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, accord napisał:

Ty mi Kłapouchy metryką nie wymachuj :lol: a powiedz ile masz koni w maszynie ?

Bardzo dobre podejście motopasjaj jak nie czujesz się na siłach to nie jedź :)

Nie wymachuje ale kości na starość gorzej znoszą chłód...  Zależy o którą maszynę pytasz...? 

Kosiarka ma pewnie ze 3-5km, piła nie wiem nie chcę skłamać... 

Dobra tak serio to zależy bo krowa ma jakieś 160KM ale to ma esp i 300kg... Taki wakacyjny kamper ?

A mój dzik to ma jakieś 197KM chociaż po mocach w tym roku bym obstawiał 210KM ale na hamowanie się jednak nie udałem...? A czemu pytasz ? To już ten czas na konkurencję kto ma większego ten ma prawo pierwszej nocy ?czy o co come on?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, K.Łapouch-y napisał:

Nie wymachuje ale kości na starość gorzej znoszą chłód...  Zależy o którą maszynę pytasz...? 

Kosiarka ma pewnie ze 3-5km, piła nie wiem nie chcę skłamać... 

Dobra tak serio to zależy bo krowa ma jakieś 160KM ale to ma esp i 300kg... Taki wakacyjny kamper ?

A mój dzik to ma jakieś 197KM chociaż po mocach w tym roku bym obstawiał 210KM ale na hamowanie się jednak nie udałem...? A czemu pytasz ? To już ten czas na konkurencję kto ma większego ten ma prawo pierwszej nocy ?czy o co come on?

@accordchłopcy spokojnie mi tu bo zaraz illegal wyścigi i się skończy fifarafa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.