Skocz do zawartości
arczimi

Stojaki do motocykla na zimę

Rekomendowane odpowiedzi

poniekąd, aczkolwiek tudzież bynajmniej azaliż macie racje, jednak w tym wszystkim zapomnieliśmy  o wpływie nie kręconej opony na podłoże. A podłoże pod zimowanym moto to powaaażna sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, bankus napisał:

poniekąd, aczkolwiek tudzież bynajmniej azaliż macie racje, jednak w tym wszystkim zapomnieliśmy  o wpływie nie kręconej opony na podłoże. A podłoże pod zimowanym moto to powaaażna sprawa.

I tu się zgodzę...  Podłoże to klucz do sukcesu. Zaiste jak się wymurowałem w tych pięknych stronach to w garażu miałem jedynie ubita ziemię...  I faktycznie stało się to Czego kolega się obawia... Przyszedłem na wiosnę otwieram garaż,  a tam moto odpoczywa na boku...  Cóż moja wina bo się zapadło na centralce...  Ale odkąd jest wylewka i posadzka to nawet orkan nie ruszy motocykli. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, victoryMP napisał:

fajne.

ale chopery nie maja centralnej stopki.

No tak.

Pod chopery są właśnie platformy (pokazane już wcześniej) ale moto dalej stoi na kołach, a autorowi tematu chodziło aby koła były w górze.

Ja dla dobrego samopoczucia, na zimę, podkładam kołek pod widelec i spokój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja, poza stojakiem zaopatrzyłbym się również w specjalny pokrowiec, który zabezpieczyłby motor przed szkodliwym działaniem wilgoci. Nie są drogie, a świetnie się sprawdzają...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, jakubczak napisał:

Ja, poza stojakiem zaopatrzyłbym się również w specjalny pokrowiec, który zabezpieczyłby motor przed szkodliwym działaniem wilgoci. Nie są drogie, a świetnie się sprawdzają...

Za to jak wilgoć wejdzie pod pokrowiec, to nie wyjdzie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta