Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Stojaki do motocykla na zimę


arczimi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bankus napisał:

poniekąd, aczkolwiek tudzież bynajmniej azaliż macie racje, jednak w tym wszystkim zapomnieliśmy  o wpływie nie kręconej opony na podłoże. A podłoże pod zimowanym moto to powaaażna sprawa.

I tu się zgodzę...  Podłoże to klucz do sukcesu. Zaiste jak się wymurowałem w tych pięknych stronach to w garażu miałem jedynie ubita ziemię...  I faktycznie stało się to Czego kolega się obawia... Przyszedłem na wiosnę otwieram garaż,  a tam moto odpoczywa na boku...  Cóż moja wina bo się zapadło na centralce...  Ale odkąd jest wylewka i posadzka to nawet orkan nie ruszy motocykli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, victoryMP napisał:

fajne.

ale chopery nie maja centralnej stopki.

No tak.

Pod chopery są właśnie platformy (pokazane już wcześniej) ale moto dalej stoi na kołach, a autorowi tematu chodziło aby koła były w górze.

Ja dla dobrego samopoczucia, na zimę, podkładam kołek pod widelec i spokój.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, jakubczak napisał:

Ja, poza stojakiem zaopatrzyłbym się również w specjalny pokrowiec, który zabezpieczyłby motor przed szkodliwym działaniem wilgoci. Nie są drogie, a świetnie się sprawdzają...

Za to jak wilgoć wejdzie pod pokrowiec, to nie wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
W dniu 27.10.2017 o 18:34, arczimi napisał(a):

Witam, chciałbym postawić motocykl na stojaki pod koła . Szukam czegoś pewnego co nie przewróci się w trakcie garażowania.  Rzecz jasna coś budżetowego. Czytałem dużo opinii i zdania są podzielone. Moto musi to pół roku na stojakach wytrzymać..  Myślałem o stojakach ale są tacy co odradzają bo za słabe.. Waga Kawasaki  Z1000 220 kg

Jeśli chodzi o stojak to osobiście dokonałem zakupu tego z aukcji https://allegro.pl/oferta/stojak-motocyklowy-340kg-tyl-przod-combo-3-komplety-adapterow-14825208413 w dobrej cenie a co najwazniejsze bo uzywaniu przez rok jestes zadowolony. Dobra wytrzymala konstrukcja nic sie z nim nie dzieje. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.