Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witojcie Obywatele Moturzyści i Moturzystki :)


trzykrzyze

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwólcie, że się przedstawię. Mam na imię Mariusz.

Jak wszyscy tutaj, jestem zagorzałym miłośnikiem motocykli. Dodatkowo kopnęło mnie w życiu to szczęście, że jestem z tą branżą związany zawodowo. Ukończony roczny kurs na mechanika motocykli daje mi całkiem dobre pojęcie na tematy techniczne związane z tą branżą, lecz nie miał on szans uczynić ze mnie wziętego mechanika. Wieloletnie późniejsze doświadczenia w handlu częściami do motocykli, dały mi sporo wiedzy o asortymencie stosowanym w warsztatach. Sporo tej wiedzy zdobyłem też u źródła, czyli od samych mechaników.

Jako, że nikt nie ma wiedzy absolutnej, wierzę w to, że sporo pożytecznych informacji uda wyłowić mi się z tego co wiecie Wy.

Postaram się podzielić z Wami tym co sam wiem w sposób przynoszący korzyść a nie kłótnie, choć nie od dziś wiadomo, że ile osób, tyle opinii i wielu z Was nie raz nie będzie podzielało mojego zdania.

Od niedawna prowadzę własny sklep z techniką motocyklową i z pewnością postaram się jakoś go wypromować na lokalnym rynku oraz tu, na forum.

Pozdrawiam

Mariusz K.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na tego gościa i weźcie sobie to do serca!
Nie dosyć że wam wcisnie częsci w okreslonej, bezkonkurencyjnej kasie dość szybko, to jeszcze bedziecie zadowoleni!
Chamstwem z mojej strony byłoby gdybym napisał że nie polecam! Pozdrawiam :)

http://motoszrank.pl/kontakt/ 

P.S Gośc w tygodniu ma lenia dlatego tylko w weekendy mozna go złapać!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

Kontakt

Adres sklepu stacjonarnego i godziny otwarcia:

ul. Kujawska 112/687
44-100 Gliwice
(w bezpośrednim sąsiedzwie sklepu z częściami samochodowymi BYLOK AUTO CZĘŚCI i komisu samochodowego TOMICAR, a za plecami MC WRM)

 

to, teraz już wiem, gdzie Wiecznie Remontujący zaopatrują się w części  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.