Jump to content
Sign in to follow this  
Pawel91

PLAC

Recommended Posts

Czesc , problem z placem gdzie dostane koło Katowc dobre jazdy z placu , mimo iż na moim placu wychodziły mi dobrze oblana 2 razy usemka na wordzie przy egzaminie , ktos cos poleca ?

Tak, ul. Bohaterów Monte Cassino, jadąc od ul. 1-go maja ok. 1 km. po lewej str. jest duży otwarty plac manewrowy. Jest on dość zczajony, ale  dasz raade:)

Dnia 8.09.2017 o 20:32, bankus napisał:

Tak, ul. Bohaterów Monte Cassino, jadąc od ul. 1-go maja ok. 1 km. po lewej str. jest duży otwarty plac manewrowy. Jest on dość zczajony, ale  dasz raade:)

bardziej skupił bym sie na szkole/ osrdoku ktory ogarnia plac i jest człowiek zadowlony.

Poszukaj w necie instruktora - oni chyba biora ok. 50 zł. za godzine jazdy i można z nim tam podjechać. Na miejscu są wymalowane linie i zwykle stoja pachołki. Z Myslowic masz niedaleko, bo to zaraz za bulwarami rawy :)

na tym placu nie wiem jak teraz, ale na pewno w zeszlym roku byly jazdy z OSK Sorek, Pawel polecalem Ci wlasnie ta szkole jazdy, zapisz sie tam na pewno bedziesz zadowolony, b.dobry instruktor tam jest ma mega wiedze i wporzadku czlowiek :)

Dnia 13.09.2017 o 15:12, matt87 napisał:

na tym placu nie wiem jak teraz, ale na pewno w zeszlym roku byly jazdy z OSK Sorek, Pawel polecalem Ci wlasnie ta szkole jazdy, zapisz sie tam na pewno bedziesz zadowolony, b.dobry instruktor tam jest ma mega wiedze i wporzadku czlowiek :)

zadzwonie i zapytam ty bys przyjechał odwiedzic a nie siedział na forum ;p niedziela ma byc fajna 

3 godziny temu, 19dave88 napisał:

Jedź zdawaj do DG mają nowy równy plac. W Katowicach plac jest nachylony i dlatego tak dużo osób oblewa na 8... 

z tym pochyleniem to racja w dabrowie moze sprobuje  w oświecimiu  troche tam jezdzilem 

sory ze zapytam ale jakie to ma znaczenie? jesli umiesz jezdzic to dasz sobie rade na kazdym placu.. ja sie szkolilam w wawie w autojarze ale z ciekawosci pojezdzilam tez na innym placu by zobaczyc roznice.. okazalo sie ze nie ma zadnej

w rybniku to samo tor pochylony ...tez teraz oblałam . egzamin w deszcz...wody po kostki...slisko...i plac pochylony. za tydzień drugi raz ide ... Dla mnie jak dla kobiety ktora waży 50 kg. nachylenie to juz problem..

W dniu 15.08.2018 o 12:08, Patris napisał:

w rybniku to samo tor pochylony ...tez teraz oblałam . egzamin w deszcz...wody po kostki...slisko...i plac pochylony. za tydzień drugi raz ide ... Dla mnie jak dla kobiety ktora waży 50 kg. nachylenie to juz problem..

To zapisz się na egzamin w Jastrzębiu - przestronny plac równiutki jak stół.