Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupię dwa motocykle (A i A2)


Jusjusdu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Szukam motocykla na A2. Dopiero co zdałam i nie mam wiele doświadczenia, więc motocykl musi być zwinny i nie za duży. Budżet, powiedzmy, 5000 zł. Wymagany stan uczciwy. Chętnie GS500, er5, cb500. Nie pogardzę czymś w mniejszej pojemności. 

Drugi motocykl, jak wyżej kat. A. 

Justyna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do motocykla na A2 - CB500 w tych pieniądzach w dobrym stanie będzie raczej ciężko znaleźć. Te motocykle fajnie trzymają cenę. Podobnie sprawa ma się z ER-5, co wiem z własnego doświadczenia - trochę się musiałam najeździć, żeby kupić coś w fajnym stanie, choć budżet miałam większy niż Ty. W tych pieniądzach chyba najprędzej wyrwiesz GS-a, choć mi się nim jeździło bardzo kiepsko.

A na kat. A czego mniej więcej szukasz? Bo prócz budżetu (a przynajmniej tak rozumiem zapis "jak wyżej kat. A.") nic nie wiadomo, więc próba pomocy to jak wróżenie z fusów... Napisz chociaż jakiej pojemności szukasz czy jaki to ma być motocykl - chopper, sport, turystyk, naked...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Na A2 możesz też pomyśleć o Suzuki XF 650 Freewind, na sucho waży 160 kg wiec jest dosyć lekki a i byłaby szansa zmieścić się w tym budżecie.
Z tym że jest to motocykl jednocylindrowy więc może wibrować, jak bardzo to nie mam pojęcia bo na nim nie jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Hawk1985 napisał:

Cześć
Na A2 możesz też pomyśleć o Suzuki XF 650 Freewind, na sucho waży 160 kg wiec jest dosyć lekki a i byłaby szansa zmieścić się w tym budżecie.
Z tym że jest to motocykl jednocylindrowy więc może wibrować, jak bardzo to nie mam pojęcia bo na nim nie jeździłem.

Nie wiemy jakim wzrostem legitymuje się koleżanka - jeśli tak kurduplastym jak ja to niestety, ta propozycja odpada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LynxLynx napisał:

Co do motocykla na A2 - CB500 w tych pieniądzach w dobrym stanie będzie raczej ciężko znaleźć. Te motocykle fajnie trzymają cenę. Podobnie sprawa ma się z ER-5, co wiem z własnego doświadczenia - trochę się musiałam najeździć, żeby kupić coś w fajnym stanie, choć budżet miałam większy niż Ty. W tych pieniądzach chyba najprędzej wyrwiesz GS-a, choć mi się nim jeździło bardzo kiepsko.

A na kat. A czego mniej więcej szukasz? Bo prócz budżetu (a przynajmniej tak rozumiem zapis "jak wyżej kat. A.") nic nie wiadomo, więc próba pomocy to jak wróżenie z fusów... Napisz chociaż jakiej pojemności szukasz czy jaki to ma być motocykl - chopper, sport, turystyk, naked...?

Mój budżet nie jest sztywny i mogę iść w górę, jeśli znajdę coś fajnego. Na początek wolałabym coś tańszego, bo pojeżdżę 3 tygodnie i wyjeżdżam. Te 10 tys. to raczej max. Szkoda byłoby porysować. ;) Mam 170 cm wzrostu, więc nie powinnam mieć problemów (chyba?). 

Na A szukam czegoś pojemności od 500 do 800. Cruiser lub ostatecznie naked (tak, wiem, rozstrzał). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Szybciutko!!! 

A co się trafiło (jeśli to nie tajemnica)?

Żadna tajemnica. ;) Kawasaki er6n i ninja 250sl. Zrezygnowałam ze wszystkich 500 na rzecz czegoś mniejszego. Jednak umiejętności jeszcze nie te. :) 

Myślałam, że łatwiej będzie coś znaleźć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jusjusdu napisał:

Jednak umiejętności jeszcze nie te. :)

Takie słowa bardzo dobrze o Tobie świadczą. 

Jak długo człowiek wątpi w swoje umiejętności, tak długo jest bezpieczny.

(najgorszy jest moment, gdy człowiekowi wydaje się, że umie już jeździć, bo to naprawdę mu się TYLKO wydaje)

Gratuluję nowych nabytków i oby niezawodnie służyły i dawały wiele radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grzesiek_73 napisał:

Takie słowa bardzo dobrze o Tobie świadczą. 

Jak długo człowiek wątpi w swoje umiejętności, tak długo jest bezpieczny.

(najgorszy jest moment, gdy człowiekowi wydaje się, że umie już jeździć, bo to naprawdę mu się TYLKO wydaje)

Gratuluję nowych nabytków i oby niezawodnie służyły i dawały wiele radości.

Dzięki wielkie i do zobaczenia na drodze. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎11‎.‎09‎.‎2017 o 07:24, Jusjusdu napisał:

Żadna tajemnica. ;) Kawasaki er6n i ninja 250sl. Zrezygnowałam ze wszystkich 500 na rzecz czegoś mniejszego. Jednak umiejętności jeszcze nie te. :) 

Myślałam, że łatwiej będzie coś znaleźć.

Sama mam ER6n i jestem zadowolona. Niech Ci dobrze służą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.