Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CRF1000 - Nowa Afryka Twin


palnik

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Tomus napisał:

Honda Africa Twin nie posiada tempomatu bo priorytetem tego motocykla jest przede wszystkim jazda w cięższych terenach.

dla mnie priorytetem było by nadążanie za konkurencją, szczególnie jeśli życzą sobie za moto nie mało, w terenie nikt nikomu nie każe tego używać a większość jazdy tym modelem będzie się raczej odbywało po asfaltach, z resztą do ciężkich terenów to jest cross ?

21 minut temu, Tomus napisał:

a jakieś kombinacje to tylko do stwarzania problemu się nadają.

problemy to sobie ludzie sami tworzą, tempomat to żadna kombinacja, proste urządzonko sprzęgnięte z hamulcem i gazem, w NAT '18 gaz jest już elektroniczny, to tym bardziej łatwo tempomat zaprojektować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomus napisał:

Honda Africa Twin nie posiada tempomatu bo priorytetem tego motocykla jest przede wszystkim jazda w cięższych terenach. 

No , cóż  ... ale nie tylko po ciężkim terenie się jeździ. Ja często korzystam z A4 Gliwice - Kraków i tempomat ... oj przydałby się  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też się nie rozpisywałem ze szczegółami bo ATadv to 2/3 ceny np GSa adv a jazda wcale nie gorsza. Testowałem kilka moto w tej klasie i kupuje Afrike bo porostu najbardziej mnie mnie urzekła a wracając do tempomatu to fakt Palnik, jak latasz do pracy autobana to potrzebny ale jak wyskoczymy na wschód ? to nie użyjesz tego ani razu. Lwg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2018 o 15:06, palnik napisał:

 KTM tez do tanich nie należy. 

Osobiscie nie moge  potwierdzic wygorowanych cen  KTM`a w stosunku co do konkurencji .W tej samej klasie co Honda  mozna juz wyrwac znacznie tanszego KTM `a ;)

https://www.autoscout24.de/angebote/ktm-1090-adventure-2017-benzin-orange-feda4a40-8cc0-438f-9a53-ecb19e057749?cldtidx=2

A najbardziej wypasiony KTM mozna juz dostac prawie w takiej samej kasie co Honda CRF 1000 Africa  Adventure Sports , tylko trzeba szukac ;)

https://www.autoscout24.de/angebote/ktm-1290-super-adventure-s-benzin-4aca8ba6-ef8d-4315-a730-173a12ae254b?cldtidx=4

https://www.autoscout24.de/angebote/honda-crf-1000-africa-twin-1000-adventure-verfuegbar-benzin-99c08a87-94e7-4e7e-9927-7f70ccfb3ac3?cldtidx=15

ale potwierdzam niezawodnosc Japoncow , w tym przypadku Honda.Z  KTM mialem (mam) za malo do czynienia zeby cos powiedziec na temat ich niezawodnosci.

 

Edytowane przez Taurus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.08.2018 o 11:07, Walgav napisał:

Potwierdzam, na początku w R1200GS 125KM mi wystarczało aż nadto a teraz jak by było ich troszkę więcej to bym się nie pogniewał :D

Do przyszlego roku nie daleko , a i nowe GS 1250 beda ^_^  136 Ps. moment obrotowy 143 Nm. wario walki rozrzadu ,same miodzio :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.