Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

VIII NOCNY WJAZD NA RÓWNICĘ 26 sierpnia


greg7214

Rekomendowane odpowiedzi

SZCZEGÓŁY 8 Nocnego Wjazdu na Równicę:

termin: 26 sierpnia 2017

miejsce: Pod Czarcim Kopytem (200 metrów przed schroniskiem po lewej stronie, więcej miejsca na wszystko, namioty itd.)

Składka na imprezę : 10 zł (tutaj obowiązuje równouprawnienie płci)

Parada: Rynek Ustroń 21.00 (Z innych miast dojeżdżają ekipy samodzielnie)



Plan ramowy:

Bramy otwarte już od

16.00- muzyka elektroniczna.

19.00 pierwszy koncert

20.30 Zjazd na zbiórkę na paradę

21.00 Rynek w Ustroniu - zbiórka na paradę

21.15 start nocnej parady

koncerty do godz. 24.00 (albo i dłużej )

24.00 Dysko-rockoteka

5.00 idziemy spać

9.00 Jajecznica ze 100 jaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dojeżdżać jak można paradę oglądać z knajpy jak w zeszłym roku...  Śmiech nabiału całe wam z rodzinami przyjechało autami i oglądali jak kretyni wyjeżdżają pod górę w nocy... Takie widowisko... 

Cieszę cie ze bylem na tej imprezie 5 i 6lat temu bo był klimat. Długa parada. Impreza dopiero się zaczynała jak ludzie wyjechali na górę... 

Cóż pewne rzeczy nigdy nie będą takie same. Powodzenia i szkoda że zarznelisceie taką imprezę w kalendarzu. Ciekawe co z zimowym zrobicie w tym roku.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze sposoby na dawanie upustu emocjom, ale tobie brakuje pewnych części ciała, no trudno pozostał ci tylko wiedeński chór chłopięcy.

Administratora proszę o zbanowanie tego gościa lub jego obraźliwych komentarzy, obraził wieleset osób na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, stary nie jestes w stanie mnie obrazic , zresztą moze i masz racje tylko, ze to nie ja organizuje jakies zloty i wjazdy na Równice i to nie ja strzelam humor po pierwszym krytycznym wpisie.... powodzenia panie dupny organizatorze, zycze samych prostych scieżek i kupe luda na "zlocie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greg7214 napisał:

Są lepsze sposoby na dawanie upustu emocjom, ale tobie brakuje pewnych części ciała, no trudno pozostał ci tylko wiedeński chór chłopięcy.

Administratora proszę o zbanowanie tego gościa lub jego obraźliwych komentarzy, obraził wieleset osób na tym forum.

W chóru i braku jaj nie będę nawet komentował bo każdy patrzy na to że swojego punktu widzenia... Nie wnikam czemu Twój jest taki. 

Poproś jeszcze frytki do tego. Póki co jeszcze w Polsce obowiązuje wolność słowa Więc póki jej nie zabrali to nie bądź taki spec od cezury. 

Bo jakbyś czytał że zrozumieniem jak kolega becker byś zauważył, że byłem jednym z tych kretynów o których się tak martwisz. I wiesz....  To do jasnej cholerny ja się poczułem obrażony! Jak wyjechałem na górę. Nie było miejsca gdzie zaparkować bo wszystko zastawione autami klubowiczów z WRM muzyka gra, grill się pali... TO BYŁ JAK STRZAŁ W PYSK... 

Poczułem się jak kretyn bo z daleka specjalnie wcześniej wracałem na tą imprezę... 

Więc przestań płakać tu jakbyś był miękkim.... Robiony 

Zepsuliscie imprezę i tyle takie jest moje zdanie Nie podoba się nie czytaj nie wchodź na forum. Stan w koncie i się rozpacz. Zamiast naprawiać. 

Może na zimowym się zobaczymy to Ci lopatologicznie wyjaśnię o co chodzi w mojej powyższej wypowiedzi. Nawet Ci to narysuje. 

Sorry All za zejście z tematu. Ale dyskusja o mnie beze mnie gdy ktoś nie umie przeczytać posta ze zrozumieniem była irytująca

Wracając odradzam imprezę po zeszłorocznej obecności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, becker napisał:

byles sie poskarżyć?? żałosne... jestes jak jedna partia. zbanuj najlepiej wszystkich co myślą inaczej :D

Tak tak dostałem ostrzeżenie od jakiejś panienki moderatorki bo "kretyn" to ciężka obraza...  Też pewnie przeczytała bez zrozumienia. Cóż myślę że jednak więcej motocyklistów przypomina Ciebie i zrozumie zapisany przekaz... 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2017 o 10:36, greg7214 napisał:

Parada: Rynek Ustroń 21.00 (Z innych miast dojeżdżają ekipy samodzielnie)



Plan ramowy:

Bramy otwarte już od

16.00- muzyka elektroniczna.

19.00 pierwszy koncert

20.30 Zjazd na zbiórkę na paradę

21.00 Rynek w Ustroniu - zbiórka na paradę

21.15 start nocnej parady

Powiedz dla kogo ta impreza/parada? Skoro zaczyna się o 16? Jak o 16 wypije piwo zjem golonke to nie pojadę na paradę.  Z drugiej strony siedzieć o suchym pysku do 21 i zjechać żeby wjechać...  Sorry coś jest nie tak....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywistym faktem jest to, że obecny świat zezwala na wyrażanie opini - nieraz nieprzychylnych.
Ma to wszystko sens jeżeli tylko jest poparte faktami i argumentami.
Organizatorowi życze wytrwałości- weź do serca powyższe uwagi - oby tylko wyszło z tego coś dobrego i  porzadnego. Trzymaj fason :)

Za kretynów czy kretyńskie zachowanie nalezałoby karać wszystkich a nie tylko nieprzychylnych politycznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że pomysł imprezy jest super.

Ale tak jak K.Łapouch-y napisał,że organizacja zawodzi. Albo inaczej... za dużo ludzi, albo za mało miejsca (to również i moje subiektywne zdanie), ale widać, tak jest chyba ok

( w końcu jest prawo popytu i podaży)

 W tym roku, też jedziemy do Ustronia, ale z piwem pójdziemy piechotką na wiadukt, jako widzowie i myślę że też będzie fajnie.

(mam nadzieję,że nie zostanę zbanowany - pierwszy raz tu się z czymś takim spotykałem:()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożę swoje dwa grosze. Byłem na tym zlocie dwa lata temu. Piszę obiektywnie bez oceny ani uczestników, ani organizatorów. Powiem tyle. Wyjazd z ustronia fajny choć bardzo krótki. Najgorsze było to że na górze tak jak piszą koledzy miejsca pozajmowane, ludzie z WRM olali wjazd siedzieli - miejsca zajęte, brak miejsc parkingowych (przy scenie gdzieś na trawie - żałosne). Efekt był taki że choć pomysł fajny to z boku patrzyłem z plecakiem na imprezę jedząc na płocie kiełbasę z grilla bo nie było miejsca nawet aby usiąść. Organizacyjne bardzo słabo. Nie wiem jak było kilka lat temu ale w tym roku mocno zastanawiam się czy pojechać. Choć pomysł bardzo fajny to jednak organizacyjnie koledzy z WRM leżycie totalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak dzieci! nawet i to forum schodzi na psy! Czy nie łączy nas pasja do motocykli? to na chuj się żreć . Są lepsze i gorsze imprezy i co z tego. Klimat tworzymy my wszyscy a skoro już teraz są takie zadry to proponuje tym co sie nie podoba  nieprzyjeżdzajcie! będzie więcej miejsca dla tych którzy jednak przyjadą! a zabawa będzie jak zawsze przednia!!! lwg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tadzik napisał:

Czy nie łączy nas pasja do motocykli?

Łączy!!!

Ale zgadzasz się ze zdaniem każdego motocyklisty,tylko dlatego że jest motocyklistą?

Różnijmy się pięknie!

Jestem też turystą a w Zakopanem dawno nie byłem i do morskiego oka też mi nie śpieszno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, nie bierz Tadzik wszystkich swoją miarą, akurat dzisiaj popytałem w robocie wśród kumpli którzy akurat tez byli na tej górce, opinie nie zachecały do jazdy, ale to wolny kraj... ale jak chcesz to ja tez cie moge zaprosić na ogródek do sąsiada, kaze ci zapłacić 5 zeta za przyjazd, potem zajmę najlepsze miejsca z sąsiadem tzw. fotele na górce i kaze ci włazić przez zamkniętą furtkę, śmiejąc sie rubasznie że własnie podarłeś sobie swoje najlepsze gacie... żeby nie było że wyjedziesz bez adrenaliny to pies bedzie latał bez kagańca, jest naprawde wielki nawet jak na owczarka, ale powolny więc są szanse ze miska zupy, którą ci gościnnie polecę i zostawie po drugiej stronie ogródka (zwanego przez wszystkich nie wiedzieć czemu "Równica") to że zdążysz dobiec czy dojechać i zjeść te zupe ... i LWG Bracie Wilku, hahaha ku*wa w ch.. zabawa i zapraszamy za rok :D, ....

p.s. naszywki ze zlotu bedą do odbioru na poczcie, jak sie nie podoba to doniose gdzie trzeba.

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, becker napisał:

naszywki ze zlotu bedą do odbioru na poczcie, jak sie nie podoba to doniose gdzie trzeba.

I ban będzie! Usunięcie konta z Facebooka, zakaz wstępu na chudów.

8 godzin temu, Tadzik napisał:

Czy nie łączy nas pasja do motocykli? to na chuj się żreć . Są lepsze i gorsze imprezy i co z tego. Klimat tworzymy my wszyscy

No łączy... i co z tego? Jednostka pasję realizują na chopperach inni na sportach, jeszcze inni na crossach, czy też turystykach. Czyli każdy inaczej. Masz rację nie podobało mi się w zeszłym roku to mówię i w tym nie przyjadę, a mówię dlatego żeby ludzie się nie rozczarowali tak jak ja w zeszłym roku po kilku latach nie bytnosci.

Więc jaki my tworzymy klimat kiedy przychodzi gość na urodziny (na zlot) ma prezent (kasę za wstęp), wchodzi holu, a tam wszyscy pijani resztka tortu wala się po podłodze. Patrzysz na zaproszenie jest godzina 21 patrzysz na towarzystwo siedzą od dawna... Teraz jeszcze się śmieją Ciebie i Twojej miny... 

Masz ochotę tworzyć z nimi klimat i pić czy raczej wyjść. 

To że ktoś imprezę nazwie motocyklowy zlot to niech będzie to dla motocyklistow niech oznacza jakość i dobra zabawę dla wszystkich, a nie prywatna zabawę kilkorga niespełnionych gangsterów kosztem tłuszczy zwanej motocyklistami. 

To z tego panie kolego, że wszyscy cjcemybsie dobrze bawić na dobrych imprezach motocyklowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.