Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

VIII NOCNY WJAZD NA RÓWNICĘ 26 sierpnia


greg7214

Rekomendowane odpowiedzi

Becker jak byś faktycznie zrobił taki zlot i na pierwszy przyjechało by 20 motocyklistów, to myślę że 10 byłoby zachwyconych.

Za rok przyjechało by 50 oczekujących takich samych atrakcji.

Ale gdybyś dla bezpieczeństwa uwiązał psa na łańcuchu, to stwierdzili by że to już nie ten klimat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz zorganizowałem wyjazd motocyklowy do Włoch ,to byłem bardzo ...zdziwiony jak po kilku dniach były muki ,że za ciepło ,że nad morzem, że drogo , że korki ,że stacji mało ???? . "Troszkę" byłem ...w-ny ,ale po powrocie rozmawiałem o w/w sytuacji ze znajomym ,bo stwierdziłem ,że wszystkie wysiłki są o " dupę roztrzaś " i wtedy powiedział mi ,że niestety ale tak to właśnie w większości działa ,ale jak ma się możliwości i chęci to trzeba ludziską jakoś czas zorganizować ,bo co będą robili jak nie będzie na co ponarzekać :) . No i jak mogę to robię i zawsze ktoś tam ma muki i coś i już się tym staram nie przejmować i jedziemy . Co do pasji ,hobby ,czy jak tę naszą miłość do jednośladów by nie nazwać , w zeszłym tygodniu byłem w Bieszczadach i spotkałem trzech motocyklistów z "mazowieckiego" ( :) ,wiadomo wyższa liga ) i po moim stwierdzeniu ,że fajną mamy pasję ,powiedział ... "ch-j z pasją ważne ,że od baby można się wyrwać" ,tak więc byle do przodu LWG .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u was ludzie lubią marudzić... Jak są zadowoleni. Nie znam tych zwyczajów. Jestem tak nauczony że mówię co myślę... Ważne by być szczerym i prawdziwym. Nie obrażam się jak ktoś mi też szczerze wydanie błędy albo że poczuł się źle potraktowany przeze mnie. Myślę że inaczej każda relacja między ludzka jest chora. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz obrażasz 

16 minut temu, greg7214 napisał:

Poszczekali już i wystarczy

Wszystkich wypowiadajacych się... Sprowadzasz ich do roli psów. Też mam prosić o bana dla Ciebie kolego? Bo czuje się obrażony. Wiem że najlepiej kogoś obrazić jak się nie ma argumentów licząc że się zdenerwuje... To jest taka metoda ludzi którzy nie mają charakteru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może faktycznie wystarczy.

Wracając do zlotu,to kto nie był niech jedzie, bo jest to impreza niecodzienna.

Fakty są takie że się zmieniła.

Dla jednych na lepsze,dla drugich na gorsze.

Mi najbardziej żal przejazdu z Jastrzębia.

Ale po  przejeździe (2 łata temu ) Jastrzębie- Ustroń to aż dziw że wszyscy przeżyli.

Połowa na czerwonym hamowała a druga połowa jechała.

Rok wcześniej z tego co pamiętam ruch był wstrzymywany i było ok.

Czasem może warto wrócić do źródeł.

Jak pisałem wcześniej w tym roku idziemy jako widzowie i myślę że też będzie fajnie.

Ps. K.Łapouch-y ja wiem że jesteś cudzoziemcem i na pewno masz jakieś swoje "skróty myślowe" i w dodatku jesteś BARDZO bezpośredni a to jest mieszanka wybuchowa.

Cenię ludzi z innym punktem widzenia, to poszerza horyzonty, ale ociupinka dyplomacji byłaby mile widziana.

(Kurna chata... Ale walnąłem posta :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, greg7214 napisał:

K.Łapouch-y  za napędzenie koniunktury masz wejście gratis ;) dzięki tobie parę osób jednak przyjedzie. Jeszcze raz dzięki w imieniu organizatorów.

Nie dziękuję przekaż to komuś innemu. Ja byłem 3razy...  Dwa razy na zimowym i po ostatniej wizycie niesmak pozostał... Fakt parady nocnej z Jastrzębia też brakuje pięknie to wyglądało, było to coś co zanosilo się na wyjątkowe wydarzenie w Europie, a tu taka klapa....

Te kilka osób na pewnie już od 16 będzie okupowac bar i grill Więc śpieszcie się z parada bo zostanie tylko jajecznica, a ostatniemu z parady talerz do wylizania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzesiek_73 napisał:

A jest jeden organizator letniego i zimowego wjazdu?

Wydawało mi się, że zimowy robi kto inny. 

Całkiem możliwe bo na zimowym nie widziałem nikogo z WRM 

2 godziny temu, greg7214 napisał:

No i tu wychodzi niewiedza krytykujących :) nie chce mi się niczego już prostować i udowadniać.

Może i niewiedza gdyż nie muszę znać scenografa by powiedzieć że scenografia w teatrze mi się nienpodobała. Udowadniać waktycznie nic nie musisz... W poprzednich odcinkach wszystko udowodniłeś. 

2 godziny temu, grzesiek_73 napisał:

Ale zorganizowana czy taka "na własną rękę"?  

Niestety na własną rękę...  Na dziko i nie legalnie. To mnie w zeszłym roku bardzo zdziwiło. Ja jadę do jastrzębia a tak grupki motocyklistów o śladu po WRM nie ma. Doczytałem później że rynek w Ustroniu to pojechałem i.... Jak powyżej opisałem takie wrażenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawde ręce opadają. Taki poziom sfrustrowanych ludzi! K.Łapouch-y ty to wogóle musisz być niezadowolony z życia co?

Szkoda mojego czasu na skomentowanie co poniektórych. Siedzcie i płaczcie dalej jak to jest niefajnie na tym pseudo zlocie itd.

Że baby wiecznie niezadowolone to człowiek zrozumie, ale widze że niektóre  baby mogły by się uczyć od was narzekania. Pozdrawiam bo widze że dużo zdrowia wam się przyda, zwłaszcza tego psychicznego!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tadzik napisał:

K.Łapouch-y ty to wogóle musisz być niezadowolony z życia co?

Tadzik nie wiem nie rozumiem co bredzisz w swojej wypowiedzi. Chyba że na zasadzie to i ja swoje grosze dołożę. 

Widzisz kolego... Ja nie mam problemu z niezadowoleniemwz życia. Nie wiem w ogóle skąd ten pomysł?  Czy to dla tego że u was tylko niezadowoleni krytykują?  Nie wiem...  

Skoro już mnie zaczepiles to czuję się w obowiązku odpisać. Więc ja tylko wyraziłem swoje krytyczne zdanie na co kolezka szumnie nazywając się organizatorem zaczął płakać moseratorom w sukienkę że został skrzywdzony i żeby zbanowac mnie i pozostałych którzy ośmielę się nie zgodzić nim?  To dla ciebie jest frustracja, zwrócenie uwagi komuś że źle robi? Po prostu mając porównanie co było, a jest... uważam że poszło na gorsze i szkoda tej imprezy...  

Ja was nie rozumiem im dłużej tu was czytam... Krytyka to frustracja, odezwanie się to niezadowolenie z życia, poparcie to wchodzenie w tylek, wyrażenie zadowolenia to zaburzenia psychiczne...

Do tego zawsze szukanie drugiego dna w.czyimś zachowaniu... Naprawdę tak jesteście skrzywdzeni że w nic nie wierzycie co was otacza? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzenia....

Skoro jest taki klimat to i ja dołożę swoje .Bywam co roku i uzbierało się trochę więc wypunktuję zastrzeżenia a w nawiasach zalecenia :D

1 brak klimatyzacji na polu namiotowym (zamontować)

2 droga na Równicę nadal kręta (wyrównać)

3 na początku jest ciężko bo pod górę a potem bo z góry (zbudować windy)

4 zbyt głośne motocykle ( ostatnie 0,5 km powinno się pchać)

5 mało miejsc parkingowych i siedzących (wprowadzić rezerwacje)

6 kiepski klimat (wprowadzić śródziemnomorski )

7 kolejki do kiełbasy i piwa (nakazać uczestnikom przywożenie swoich kanapek a piwa zakazać)

Na razie tyle pamiętam  ale  dziś będę bacznie obserwował i notował :D

Po usunięciu tych niedogodności proponuję też zmianę nazwy np. na "zlot pizdeuszy " i dowozić wszystkich autokarami :lol:  

greg7214    obawiam się , że  jak K.Łapouch-y  zorganizuje swój zlot, to Nocny Wjazd na Równicę upadnie :D  

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równica, Równica i po Równicy :( Trudno, poczekamy do przyszłego roku.
Z tego jednak miejsca nasz klub WRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój chciałby podziękować wszystkim za udział w imprezie, dobrą zabawę oraz bezpieczny nocny wjazd. Chcemy podziękować miastu Ustroń za ogromny wkład w organizację. Sponsorom: BMW Gazda Gliwice oraz Motor House z Rybnika. Wielkie podziękowanie "kolibie pod Czarcim Kopytem" za udostępnienie placu. Zespołom, Mr. Blues i MjuzikQ, za czystą energię płynącą ze sceny, która zasilała nogi uczestnikom. Wszystkim tym, którzy pomagali przy ogarnięciu porządku podczas samego zlotu, a w szczególności chłopakom z chapterów WRM MC Poland: Żory, Mother Chapter, Oława, Wodzisław.
Dziewczynom z forum Śląskich Motocyklistek. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotykamy się na Równicy równie licznie. LwG!
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Parada na Równicę spoko, zlot do dupy. Chyba najgorszy na jakim byłem. W zeszłym roku weszliśmy na zlot i po godzinie wyszliśmy. Ciasnota, nie ma gdzie stanąć, a o miejscu siedzącym można zapomnieć. Z zaparkowaniem motocykla też jest problem. W tym roku tylko wyjechaliśmy na górę i zjechaliśmy z powrotem jak tylko parada przestała z dołu jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.