Skocz do zawartości
Hawk1985

[S] DL 650 VStrom, 2010, ABS, 9400 km, srebrny, Jaworzno

Promowane odpowiedzi

Hawk1985    13

Suzuki Vstrom DL 650 -  Rocznik 2010 z ABS (AL0)
nr VIN: JS1B1112100121284
Przebieg 9400,
Belgia 1sza rej 11.10.2010, 1sza rej w Polsce 14.05.2014
Kolor srebrny - kod YHG

Sprzedam Suzuki Vstrom 650 2010r z ABSem (AL0)
Motocykl z 2010 (1sza rej 11.10.2010) sprowadzony w 2014 z Belgi przez firmę Moto-Top z Krakowa z przebiegiem 6445km, data 1sza rej w Polsce 14.05.2014.
Od poprzedniego właściciela kupiłem go 04.03.2017 z przebiegiem 6756km ... tak poprzedni właściciel zrobił 300 km przez 3 lata (pracuje za granica i ma 2ke dzieci) kupił zabawkę na którą nie ma czasu.
Motocykl ma fabryczne tarcze klocki napęd opony bo są nie zużyte, poza wymianą oleju nie było nic tam robione bo i nie było potrzeby (to opinia mechanika z którym oglądałem motocykl przed kupnem)
Na początku przyszłego sezonu planowałem serwis łącznie z wymiana opon (fabryczne mają 7 lat a i rożne są o nich opinie) jednak na dzień dzisiejszy tj ~9400 km nic nie trzeba robić, przy 12 000 wymiana oleju etc no ale to normalna rzecz eksploatacyjna

Motocykl wyposażany w:
- Handbary Suzuki
- Osłonę silnika Suzuki
- Gniazdo zapalniczki
- Wyświetlacz biegów GIPRO z TRE
- Gmole Givi
- Tankpad Suzuki
- Płyta Monokey Givi - 180 zł
- Kufer Givi V47 - 640 zł
- Szyba Givi Airflow - 430 zł
- Stopka centralna RM-G - 280 zł
- Uchwyt na nawi RM-G - 80 zł
- Tankbag Shad - 242 zł

Co w motocyklu zrobiłem od zakupu:
- Okleiłem bak folią bezbarwną - 80 zł
- Wymieniłem żarówki h4+w5w na Osram Night Breaker Laser - 87 zł
- Wymieniłem lusterka na takie z Kawasaki - 160 zł (stare mam do wglądu - w fabrycznych lusterkach pękają maskownice i się rozkręcają)
- Przeniosłem wskaźnik biegu z kierownicy na obrotomierz (mocowanie na rzep)
- Przeniosłem gniazdo zapalniczki z kierownicy na wypełnienie zegarów (rozpinane kostką hermetyczną)
- Wykleiłem kierunkowskazy folią odblaskową dzięki czemu sa lepiej widoczne
- Okleiłem go w kilku miejscach czarną folia odblaskową - w każdym momencie można zerwać

Motocykl jest bezwypadkowy, bezupadkowy, bezkolizyjny, nie ma ani jednej ryski, jest w stanie idealnym (rzekłbym salonowym) i jeździ się na nim świetnie, czemu więc sprzedaje? Życie... żal mi jak 20 tys stoi w garażu, jakoś się łudziłem ze będę miał czas na jazdę ale dziecko rośnie i potrzebuje coraz więcej uwag i czasui.
O podróżach typu 500km i więcej mogę przez jakiś czas zapomnieć, planuje więc kupić coś tańszego do wycieczek wkoło komina, a wiadomo że przy żonie i dziecku są wydatki ;)

O moim motocyklu pisałem tu http://www.vstromclub.fora.pl/moj-dl,24/hawk-owa-kochanka-dl-650-al0,27441.html tutaj są też zdjęcia od momentu kupna
Historia tankowań tu http://www.motostat.pl/vehicle-stats/85601 (średnie spalanie 4,72 - nie pałuje motocykla a nie było tu też długich przelotów autostradowych z wysokimi prędkościami)

Cena jaka mnie interesuje to 22 000 zł

Uwaga! Dziś mamy sobotę a w poniedziałek wybieram się na urlop, w związku z powyższym motocykl będzie do obejrzenia od 1-2 września, wtedy wymyję go też dokładnie i zrobię lepsze zdjęcia.
Telefonu póki co też nie podaje coby za granicą do mnie nie wydzwaniać.

spfm5tvl.jpg
1bexZTol.jpg
T3f345jl.jpg
q8BLaSkl.jpg
6H0jrKHl.jpg
YK4UDZKl.jpg
S3ToUCgl.jpg
PE8n4xXl.jpg
qvtjfNSl.jpg
Ak1NJlxl.jpg
4464efpl.jpg
s2yU5zHl.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hawk1985    13

Wróciłem dziś z urlopu, można dzwonić.

503 3 CZTERY 3 5 SZEŚĆ 5

Juto postaram się umyć moto i porobić więcej zdjęć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hawk1985    13

Dziś umyłem moto i porobiłem zdjęcia, niestety nie potrafię tak myć motocykli jak handlarze, ale za to nie woskowałem go ani nie plakowałem
#nomakeup #nofilter :P
Po kliknięciu otworzy się zdjęcie które można powiększyć

Dodałem też zdjęcia na google bo tam łatwiej je przeglądać https://photos.app.goo.gl/sfFujMz5l5FMJgjD2

Nakręciłem tez filmik, ale jakość bez szału:
https://www.youtube.com/watch?v=qc5xLoZGwZo

---

Cena ciut w dół 21 500 zł

Tel kontaktowy 503 3 cztery 3 5 sześc 5

---

Jakby ktoś chciał aby sfotografować konkretną cześć to piszcie bo nie wiem co powinno być jeszcze widoczne na zdjęciach

vMa4U4Al.jpg
NhsX6Qkl.jpg
EVke5Hll.jpg
jcY4CMWl.jpg
mX7rwCYl.jpg
GfrTnqVl.jpg
x0YTUeyl.jpg
cY5S7lLl.jpg
FMKxgTzl.jpg
YRPJrNyl.jpg
dIjwj6Ql.jpg
NC4jRLXl.jpg
0wKkLhGl.jpg
ERExYZGl.jpg
311C0uGl.jpg
mtZUYdyl.jpg
OocDSIPl.jpg
KNzKEsml.jpg
ltohC1tl.jpg
SbonlCLl.jpg
Y3uTjUDl.jpg
FvrG4Zcl.jpg
iiEh6V4l.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hawk1985    13

Tylko umyłem, powycierałem i nasmarowałem łańcuch. Napędu i łańcucha nie umyłem :P

Samo mycie i wycieranie nie wiem z godzinkę na spokojnie. Motocykl jest zadbany, więc nie musiałem pucować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MarioSWD    6

Pięknie zachowany motocykl. Ciekawe czy rynek zweryfikuje ofertę. Bo cena wysoka choć pewnie zasłużona. Życzę powodzenia w sprzedaży.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta