Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

...a propos przejażdżek


wesolydiabel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Podczas jednej ze spokojnych weekendowych przejażdżek w grupie naszło mnie, żeby pod koniec trasy odkręcić dosyć mocno w tunelu pod katowickim rondem. Wlot i wylot do tunelu były zgodne z przepisami, ale w środku prędkość BARDZO przekroczyła 70 km/h.

 

Na wlocie i wylocie tunelu znajdują się kamery.

Czy prędkość jest tam mierzona? (odcinkowy pomiar prędkości/fotoradary).

 

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośmigajcie ludziska ,puki jeszcze " można" .Po moim ostatnim wyjeździe do Portugalii przeraziła ( no może zdziwiła ) mnie ilość fotoradarów i odcinkowych pomiarów ( na dystansach nawet kilkunastu km ). Niedawno dostałem " pozdrowienia " za przekroczenie 50-tki o 3 km/h  - 135 E ,jak płatne bez szemrania to - 90 E ( niezapłacenie 375 E , komornik puka dwa razy :) ) .Jak we Włoszech zobaczyłem jak WSZYSCY grzecznie jadą ( jak byłem w zeszłym roku to nie do porównania) ,załamałem się, że wycięli jajka najbardziej wyluzowanym kierowcą Europy . Wczoraj na Anabergu spotkałem się z innymi współtowarzyszami podróży i dowiedziałem się ,że na szczęście inne przekroczenia są lepiej traktowane np. +4 na 90 to już tylko 40 E . Dobra zmiana ,albo inna już na pewno nie przegapi takiej okazji ,podwyżka paliwa nie przeszła ,to będą dalej myśleć . Tak więc ,póki "można" chociaż nie popieram popierda..nia ,bo o WASZE życie chodzi ,jak się wszyscy pozbijają to kto będzie płacił podatki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wesolydiabel napisał:

Cześć,

Podczas jednej ze spokojnych weekendowych przejażdżek w grupie naszło mnie, żeby pod koniec trasy odkręcić dosyć mocno w tunelu pod katowickim rondem. Wlot i wylot do tunelu były zgodne z przepisami, ale w środku prędkość BARDZO przekroczyła 70 km/h.

 

Na wlocie i wylocie tunelu znajdują się kamery.

Czy prędkość jest tam mierzona? (odcinkowy pomiar prędkości/fotoradary).

 

Dziękuję za odpowiedź.

Tak jest mierzona i jeszcze hałas ci zmierzyli i opór powietrza jaki stawia twoja maszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.