Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tapatalk - problem z zalogowaniem do forum


Horban

Rekomendowane odpowiedzi

Temat był już poruszany w jednym poście, ale nadal nic nie jest robione w tej sprawie...  

Wiadomo,  że forum lubi być obsługiwane mobilnie przez użytkowników,  ale jakoś coś nie działa jak należy z aplikacją Tapatalk... Dobrze by było aby przywrócić funkcjonalność mobilną. 

Podczas logowania do forum cały czas mam błąd, który jest po stronie forum. Tutaj akurat mam rację bo jestem w stanie to stwierdzić (jestem z zawodu administratorem systemów). Nie działa chyba synchronizacja samego forum i serwera Tapatalk,  bo na stronie www loguje się bez problemu. Problem pojawia się kiedy próbuję zalogować się do forum przez aplikację Tapatalk. Wygląda jakby nie było dopuszczonego logowania do forum przez serwer Tapatalk. Może trzeba zaktualizować jakieś wtyczki na forum?

Proszę o rozwiązanie problemu. 20170713_005036.thumb.png.63427c5d03556a22bb025c3be9cc4bf3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Od mojego posta nic sie nie zmieniło... Szkoda tylko że nie działa, bo większość osób z jednośladem na pewno jest mobilna i korzysta ze smartfona więc normalne że powinien być dostęp z telefonu...

Moim zdaniem to lenistwo lub niewiedza administratora forum. Na stronach Tapatalk jest wyraźnie opisane co trzeba zrobić żeby forum było dostępne w Tapatalk. Skoro nie umie ktoś tego zrobić to po co wogóle włącza taką moliwość na forum i robi dodatkowe problemy.

Jestem z zawodu administratorem i jeśłi jest jakis problem to moge w w/w kwestii pomóc, ale widac że administracja forum nic sobie z tego nie robi od lipca 2017....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zaktualizować wtyczki Tapatalk na silniku forum...

https://www.tapatalk.com/download_IPBoard.php

Podobny problem juz ktoś miał i po aktualizacji wtyczki problem rozwiązano...

https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/invision-community-v4-2-6-tapatalk-issue-t38425.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.