Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chcecie używać tego do jednego celu, tj np. jazda solo z telefonem (Yanosik, muza), jazda solo z nawigacją, rozmowa z plecaczkiem - to spisuje się dobrze i jak za te pieniądze wg mnie zdecydowanie warto. Po ponad roku używania bateria trzyma do 8 godzin, jakość przyzwoita, nie zrywa rozmowy, spełnia swoje zadanie.

Jeżeli chcecie łączyć funkcje, tj rozmawiać z plecaczkiem i jednocześnie słuchać komunikatów nawigacji to wg mnie nie bardzo się do tego nadaje, niby działa ale w momencie pojawienia się komunikatu nawigacji rozłącza rozmowę, łączy z telefonem/nawigacją, po komunikacie rozłącza i łączy ponownie z plecaczkiem. Niestety to wszystko jest okraszone serią głośnych piśnięć + muzyczką rozpoczęcia konferencji, co ostro wali po uszach - nie udało mi się tego wyciszyć. Na dłuższą metę  ciężkie do wytrzymania. Nie da się też współdzielić muzyki, albo konferencja albo telefon - na zmianę. Radia nie używam, bo nie da się zapamiętać stacji, trzeba za każdym razem skanować - ale jest i działa. Zasięgu też nie sprawdzałem, bo nie rozmawiałem z drugim moto. Biorąc pod uwagę to, co napisałem, mogę polecić do prostych zastosowań. Być może nowsze modele mają bardziej dopracowany soft, ja mam wersję sprzed dwóch prawie lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam nowszą wersję z wyświetlaczem od dwóch lat, przejechałem z nimi ok 8k km. Polecam ten sprzęt z czystym sumieniem jak koledzy powyżej. W moim moto mam bardzo dużą szybę także nie mam z tym w ogóle problemu jeśli chodzi o komfort podczas jazdy itd, ale jeśli chodzi o nakedy to myślę że spokojnie do 100km/h nikt nie zauważy że rozmawia z tobą przez intercom (wszystko zależy od kasku). Co do samego parowania to mi wszystko chodzi bez problemu jeśli chodzi o rozmowę we dwoje, komunikaty z navi itd... . Mi najlepiej się go używa słuchając muzy z komórki + navi z google maps + ew rozmowa. Wszystko ładnie się przełącza i nie ma żadnych problemów. Sprzęt naprawdę super ja za te pieniądze. Polecam kupić zestaw z sztywnym pałąkiem mikrofonu, ten na przewodzie jest problematyczny w montażu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od znajomego, jak ma kilka sztuk i jest uczciwy to w razie problemów (na ogół wychodzą zaraz po kupnie) wymieni na inną sztukę od ręki i śmigasz. Do Chin trzeba wysyłać i zostajesz na kolejne tygodnie/miesiące bez intercomu. W każdym razie teraz już jestem trochę oswojony z kupowaniem u Chińczyka i bym się nie bał, więc się zgodzę - nie warto przepłacać za taką kasę. Coś warte tysiąc czy więcej już bym wolał kupić z polskiej dystrybucji, z gwarancją realizowaną lokalnie (a co najmniej z możliwością zwrotu na Allegro) ale to z kolei podraża zakup. Dlatego napisałem, że każdy musi sobie sam przekalkulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ponieważ temat został odświeżony to dołącze swoje trzy grosze. Mam od zeszłego roku wersje z wyświetlaczem i jestem mega zadowolony. Słuchanie muzy i nawigacja ekstra, rozmowa pomiędzy tymi interkomami super. Bardzo fajnie wygłusza szum co powoduje że ktoś kto dzwoni nawet nie odczuwa że śmigam na moto. Bateria długo trzyma. Spokojnie polecam tym bardziej że z tego co z ciekawości patrzyłem w tym roku cena jeszcze przystępniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wosek napisał:

Ponieważ temat został odświeżony to dołącze swoje trzy grosze. Mam od zeszłego roku wersje z wyświetlaczem i jestem mega zadowolony. Słuchanie muzy i nawigacja ekstra, rozmowa pomiędzy tymi interkomami super. Bardzo fajnie wygłusza szum co powoduje że ktoś kto dzwoni nawet nie odczuwa że śmigam na moto. Bateria długo trzyma. Spokojnie polecam tym bardziej że z tego co z ciekawości patrzyłem w tym roku cena jeszcze przystępniejsza.

ja kupiłem wersję bez wyświetlacza, bo na głowie i tak go nie widzę i wydawał mi się subiektywnie niepotrzebny, ale tak jak piszesz bateria super, wygłoszenie szumów, jedyne czego mi brakuje to RDS do radia i możliwość zapisu stacji radiowej... a tak w tej półce cenowej bezkonkurencji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.