Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Będzin, Czeladź, Wojkowice...


lukaszSBE

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, lukaszSBE napisał:

Po pierwsze skąd wiesz gdzie mieszkam, po drugie gdzie jest napisane że jeżdżę w tylko w tych okolicach, po trzecie po co zaśmiecasz temat bezsensownym komentarzem.

Ad1 napisałeś, że jesteś z Będzina

Ad2 tytuł przejażdżki Będzin, Czeladź, Wojkowice- stąd mój żart

Ad3 Napisałem to w formie żartu ale twój iloraz inteligencji tego nie ogarnął i odpisujesz chamsko coś że Ci śmiecę.

Przykro mi że tak to odbierasz. Różnimy się pod wieloma względami i chyba ta granica na Przemszy nas za bardzo dzieli. Zapraszasz kogoś na przejażdżkę Ja w formie żartu pytam pierunie kaj jadymy? a ty do mnie wal się. Na pewno masz wielu kolegów wśród motocyklistów bo większość poczucie humoru ma i to większe ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Diaboł napisał:

Ad1 napisałeś, że jesteś z Będzina

Ad2 tytuł przejażdżki Będzin, Czeladź, Wojkowice- stąd mój żart

Ad3 Napisałem to w formie żartu ale twój iloraz inteligencji tego nie ogarnął i odpisujesz chamsko coś że Ci śmiecę.

Przykro mi że tak to odbierasz. Różnimy się pod wieloma względami i chyba ta granica na Przemszy nas za bardzo dzieli. Zapraszasz kogoś na przejażdżkę Ja w formie żartu pytam pierunie kaj jadymy? a ty do mnie wal się. Na pewno masz wielu kolegów wśród motocyklistów bo większość poczucie humoru ma i to większe ode mnie.

Jestem z okolic Będzina, przykro mi również, że odebrałeś to jak ,,wal się,,. Jeżeli chodzi o Przemszę to już twoje zdanie, nie wiem co masz do tych granic, ja tam granicy nie widzę. Nie moja wina, że niektórzy widząc nazwę miejscowości z Zagłębia od razu tak kojarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.