Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WORD Rybnik


Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, 19dave88 napisał:

Plac w Katowicach wcale nie jest krótki:) nie ma problemu rozpędzić się na slalomie i ominięciu, Natomiast podobno 8 jest pochylona, aczkolwiek nie zauważyłem:) Gosia jak chcesz to możemy się umówić pod wordem w któryś dzień i zobaczyć egzamin:D we 2 raźniej:D

dołacze sie jak jesteście chcetni sam chce podgladnać  zeby gosia nie czułą sie napastowana albo czułą sie ;D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, 19dave88 napisał:

Plac w Katowicach wcale nie jest krótki:) nie ma problemu rozpędzić się na slalomie i ominięciu, Natomiast podobno 8 jest pochylona, aczkolwiek nie zauważyłem:) Gosia jak chcesz to możemy się umówić pod wordem w któryś dzień i zobaczyć egzamin:D we 2 raźniej:D

Hejka - ja jestem jak najbardziej za - tylko jak to wygląda czasowo bo będę się musiała urwać z roboty.... z tego co zauważyłam to teoria jest na 7.30 więc po 8ej powinny być pierwsze jazdy - zgadza się? No to czekam na propozycje terminu ;-) Kiedy Wam pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bronek44 napisał:

19.06.2017 / Word Katowice 7.30

5 podchodziło / 4 oblanych na ósemce / 1 na slalomie szybkim - brak wym. prędkości (było 48km/h)

 

 

To jest w sumie bardzo ciekawe, że najwięcej ludzi oblewa na 8... Bo albo się umie albo nie... są teorie że 8 jest pochylona, aczkolwiek ja tego nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bronek44 napisał:

5 podchodziło / 4 oblanych na ósemce / 1 na slalomie szybkim - brak wym. prędkości (było 48km/h)

slalom szybki to 30 km/h, 50 jest na wjeździe do omijania przeszkody. U nas w prędkością nie było problemu, może patrzyli przez palce. Pamiętajcie też, że tylko jeden przejazd szybkim musi mieć 30, drugi już można jedynką nawet ;)

Co do ósemki to dla mnie była najłatwiejsza chyba, ale na kursie też miałem pochylony placyk. Więcej ludzi oblewało na slalomie wolnym o ile pamiętam ale jedna dziewczyna faktycznie w trakcie ósemki musiała się podeprzeć a że była niska, to nie utrzymała Gladiusa i bam. Wywrotka - dziękujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _Kojot_ napisał:

Ja jechałam inna trasą. Ale ogólnie miasto jest na tyle proste, że naprawdę nie ma się czym stresować. Jeśli jeździ się samochodem, zna się samochody i wie się, na co zwracać uwagę, jest to do ogarnięcia. Dodatkowo, w Jastrzębiu jest dużo mniejszy ruch ;) 

A co do placu w Jastrzębiu - jak dla mnie bajka. Duży, przestronny, płaski jak stół. Kilka lat temu zdawałam A2 w Rybniku i Jastrzębie wypada dużo lepiej od Rybnika ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 19dave88 napisał:

W Katowicach trasy egzaminacyjne są RÓŻNE!! w zależności od egzaminatora i jego humoru:)

No też to ostatnio słyszałam.

 

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎20 o 11:17, Casserole napisał:

Próbowałem zdać kat A2 w rybniku, 3x plac manewrowy oblany i raz miasto. Przepisałem się do Katowic i poszło bez problemu :) Zaznaczam, że ruch uliczny to nie jest dla mnie żaden problem czy wyzwanie. Jeśli ktoś się boi ruchu ulicznego to może bytom?

Zaraz Casserole napisze że jak ktoś się boi ruchu ulicznego to może Bytom ;)  Wiesz ja ruchu ulicznego też się nie boje, prawko B mam już od czasów dinozaurów, ale wydaje mi się że tu chodzi o stres który chcąc nie chcąc się w nas w takich sytuacjach (egzamin) wyzwala........ Więc wg mnie lepiej sobie ułatwić życie po prostu - jeżeli jest taka możliwość. Oczywiście po zdanym manewrowym:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2017 o 14:24, Małgorzata napisał:

No też to ostatnio słyszałam.

 

Zaraz Casserole napisze że jak ktoś się boi ruchu ulicznego to może Bytom ;)  Wiesz ja ruchu ulicznego też się nie boje, prawko B mam już od czasów dinozaurów, ale wydaje mi się że tu chodzi o stres który chcąc nie chcąc się w nas w takich sytuacjach (egzamin) wyzwala........ Więc wg mnie lepiej sobie ułatwić życie po prostu - jeżeli jest taka możliwość. Oczywiście po zdanym manewrowym:angry:

Kilkanascie milionow polakow ma prawo jazdy kat B i jezdza jak jezdza :) moja kuzynka ma prawo jazdy 10  lat i moze pol roku praktyki. Ludzie sa rozni wiec prawo jazdy kat B nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/24/2017 o 16:30, Casserole napisał:

Kilkanascie milionow polakow ma prawo jazdy kat B i jezdza jak jezdza :) moja kuzynka ma prawo jazdy 10  lat i moze pol roku praktyki. Ludzie sa rozni wiec prawo jazdy kat B nic nie znaczy.

Jest tak jak napisałeś,bo szkoły jazdy uczą tylko zdać egzamin.

Na tyle im czasu starcza.

(głównie tyczy się to kat.B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzesiek_73 napisał:

Jest tak jak napisałeś,bo szkoły jazdy uczą tylko zdać egzamin.

Na tyle im czasu starcza.

(głównie tyczy się to kat.B)

Z motocyklami jest podobnie... na szczęście są jeszcze szkoły jazdy nastawione na umiejętności przydatne na drodze, a zadania egzaminacyjne to jedynie dokładka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.