Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WORD Rybnik


Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie Katowice nie sa takie straszne, jak ogarniesz plac to na miescie na pewno sobie poradzisz, chyba najwiekszym wrogiem jest stres, jakbys startowala jako pierwsza nie zapomnij poprosic egzaminatora o mozliwosc dogrzania maszyny zebys sie czasem nie zdziwila na 8semce ze cos szybko jedzie heheh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, myślałam o Rybniku bo parę osób mi go polecało.

20 godzin temu, 19dave88 napisał:

A czemu nie chcesz zdawać w Katowicach?  To już nie te czasy że WORDY były lepsze czy gorsze... Jak umiesz to zdajesz, nie umiesz albo zjada Cię stres to nie zdajesz. Czy w Katowicach, czy w Rybniku, czy gdziekolwiek indziej

Wiem, że to już nie te czasy i raczej nie liczę na żadne ulgi na egzaminie ;-)

Matt87 dzięki za radę z dogrzaniem maszyny ;-)

Z jednej strony wolałabym Katowice bo na miejscu i miasto znane (ulice) ale sama jeszcze nie wiem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, 19dave88 napisał:

Jeśli będziesz dobrze przygotowana, a patrząc na wybór szkoły jazdy, będziesz. To nie ma się co zastanawiać nad WORD-EM:)

Hejka, a co tez tam się uczyłeś ? ;-) Przygotowana myślę że będę dobrze ale jak będzie ze stresem to się zobaczy........ Ale na to wpływu nie będzie mieć raczej wybór WORD-u :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mała Gosiu:wub:  Katowice i Tychy to Ci sami instruktorzy. Staraj się zrobić to na luzie. W Tychach mniejsze kolejki i można to zrobić szybciej. Powodzenia trzymaj się a gdyby poszło Coś nie tak to zawsze można powtórzyć. Diaboł (jestem z tobą na drugie imię mam Jaś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, 19dave88 napisał:

Nie:) ja robiłem w OSK w Katowiach, ale słyszałem o twoim OSK:) Daj znać jak będziesz mieć egzamin to wpadniemy Cię odstresować:D

O matko - chyba bym była jeszcze bardziej zestresowana że dam plamę przed taką szanowną i życzliwą  publicznością ^_^:P;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Diaboł napisał:

Witaj Mała Gosiu:wub:  Katowice i Tychy to Ci sami instruktorzy. Staraj się zrobić to na luzie. W Tychach mniejsze kolejki i można to zrobić szybciej. Powodzenia trzymaj się a gdyby poszło Coś nie tak to zawsze można powtórzyć. Diaboł (jestem z tobą na drugie imię mam Jaś)

W Katowicach terminy praktycznie w tym samym tygodniu więc nie ma źle:P

 

1 minutę temu, Małgorzata napisał:

O matko - chyba bym była jeszcze bardziej zestresowana że dam plamę przed taką szanowną i życzliwą  publicznością ^_^:P;) 

Bez przesady:D hihi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Diaboł napisał:

Witaj Mała Gosiu:wub:  Katowice i Tychy to Ci sami instruktorzy. Staraj się zrobić to na luzie. W Tychach mniejsze kolejki i można to zrobić szybciej. Powodzenia trzymaj się a gdyby poszło Coś nie tak to zawsze można powtórzyć. Diaboł (jestem z tobą na drugie imię mam Jaś)

Rozbawiłeś mnie tą Małą Gosią :D:lol::) Jasiu ;) Oczywiście że będę się starała być na luzie, zresztą ja mam generalnie luzackie podejście do wielu spraw ( ale pozytywnie luzackie) ale jak będzie tym razem to się zobaczy.  Wiem że można powtórzyć ale szkoda czasu i kasy - kasę wolałabym  przeznaczyć na doskonalenie sztuki jazdy niż płacić za egzamin...... No ale jak trzeba będzie to trudno! Przecież nie zrezygnuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

N

2 godziny temu, _Kojot_ napisał:

Ludzie z Rybnika przenoszą się do Jastrzębia...głównie chodzi o nachylenie placyku.

No to już sama nie wiem - bo ja słyszałam że ten plac jest ok. Ze jest totalnie oddzielony od placu do kat B, że jest dosyć długi, i że podobno jazdy na mieście są lajcikowe ( w sensie że nie ma takiego ruchu jak w Kato) w porównaniu do np. Katowic.   Za to podobno w Katowicach plac jest dość krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem w Rybniku w czasie szczytu popołudniowego :) .N a mieście jest kilka pułapek ,na których można się wyłożyć.Na przykład niedaleko wordu w poprzek ulicy są tory .Nic tam nie jeździ ale trzeba się odpowiednio zachować.Albo przed wiaduktem ni z gruszki ni z pietruszki ograniczenie do 20 km/h bodajże.Na kursie w Rybniku spędziłem z 6 godzin więc potem nie było problemu.No i słynny pochyły plac.Podczas kręcenia ósemek musiałem sobie lekko hamować tylnym hamulcem bo moto jechało coraz szybciej.Generalnie  ten plac  jest dość ciasny .Na plus wyrozumiali egzaminatorzy,którzy nie stresują dodatkowo kandydatów na motorniczych.Ja tam zdałem od strzała ,a jakimś orłem nie jestem.Nie ma znaczenia gdzie będziesz  zdawać.Ważne,żeby na kursie objeździć  trasy egzaminacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Severian no właśnie trasę egzaminacyjna będę mieć obcykaną. Odnośnie placu - wiadomo - nie ma znaczenia gdzie - jak mam się wyłożyć to i tak się wyłożę. Z tego co wiem to trasa na miasto jest od jakiegoś czasu taka sama a na pułapki będę miała zwrócona uwagę podczas wcześniejszego opanowywania tej trasy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś od siebie, to polecam podjechać na placyk WORD-u i pooglądać, jak zdają inni (kup se colę i chipsy :))

Zobaczysz jakie błędy popełniają zdający i może nawet odczujesz namiastkę stresu, który Cię czeka i z którym się trochę oswoisz.

Stres na ogół ludzi mobilizuje - wyostrza zmysły ( no chyba że paraliżuje, to wtedy robi się kiepsko:rolleyes:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.