Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hej robaczki ;)


Różowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Wracam tu po dłuższej przerwie z nadzieją że znajdzie się ktoś z kim będę mogła czasem gdzieś wyruszyć w stronę słońca bądź też przeciwną ;D

Sympatyczna 26latka z Chorzowa o imieniu Angelika :)  Cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎31‎.‎05‎.‎2017 o 22:57, Różowa napisał:

Witam ponownie.

Wracam tu po dłuższej przerwie z nadzieją że znajdzie się ktoś z kim będę mogła czasem gdzieś wyruszyć w stronę słońca bądź też przeciwną ;D

Sympatyczna 26latka z Chorzowa o imieniu Angelika :)  Cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich

A koleżanka lata na swojej maszynie czy tylko jako plecaczek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj

Jak będziesz mieć strój motocyklowy kask, kurtkę  itd. to znajdziesz wielu chętnych. Dziwię się jednak, że chcesz jeździć z nieznajomym o nieustalonych umiejętnościach i zamiarach. Motocykl to nie zabawka, każdy upadek nawet ze stojącego motocykla kończy się przeważnie źle. Jazda w nieswoim kasku jest jak chodzenie w obcej bieliźnie i to zaraz po wysiłku fizycznym. Jest wiele rodzajów motocyklistów trafienie na takiego który potrafi jeździć a nie jechać a na dodatek przewidywać sytuację na drodze to rzadkość. Jeżeli szukasz kompana do podróży to lepiej i bezpieczniej w puszce, ewentualnie rower i do parku, będzie bezpieczniej. Przestrzegam i stanowczo odradzam. Jeżeli jednak motocykle Cię fascynują jak mnie, no to chyba gadanie nawet o ewentualnym kalectwie Cię nie odstraszą i zawsze sobie wmówisz że mnie się przecież nic nie stanie, to zapraszam. Pokażę Ci ciemną stronę motocyklizmu: Upał, zimno, hałas, organy wewnętrzne stworzeń o których istnieniu entomolodzy nie mają pojęcia a to wszystko jak wyjazd się uda i nie trafimy na deszcz, grad, pielgrzymkę lub niektórych kolegów pseudo-motocyklistów, którzy nigdy nie patrzą w lusterka i blokują przejazd między autami. Naprawdę odradzam ale jak Cię przyciśnie to zapraszam na priv.  Pozdrawiam Diaboł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Diaboł napisał:

 

Jeżeli jednak motocykle Cię fascynują jak mnie.......................

Różowa jeżeli jednak motocykle Cię fascynują jak mnie ( Diaboł mówię to o sobie ;-) to zrób prawko tak jak ja- tak strasznie się zakręciłam w temacie jazdy na moto że stwierdziłam że nie mogę być uzależniona od tego czy mój kierownik mnie weźmie na przejażdżkę czy nie - i wzięłam sprawy w swoje ręce ;-) i kończę kurs na prawko. Miałam chwilę słabości, że wsiadłabym z kimkolwiek na moto byle pojeździć, nawet pisałam o tym na forum, ale myślę że jakby doszło co do czego to bym jednak nie pojechała. Wg. mnie 100% zaufanie do tego z kim wsiadasz to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.