Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

INTERPHONE TOUR + CARDO PACKTALK


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was posiada interkom INTERPHONE TOUR albo CARDO PACKTALK i próbował je ze sobą sparować? Chodzi dokladnie o to, że interkomy te łączą sie ze soba jako telefon komórkowy a nie jako interkom i dlatego mamy problem ze sparowaniem się w większej grupie ( 2x interphone + 1x packtalk). Może macie jakieś doświadczenia z tymi interkomami (opinie ? ). Z góry dzięki za odp. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Packtalk łączy się z jednym urządzeniem i za pomocą "DMC Bridge" wrzuca je do konferencji prowadzonej z innymi packtalkami

Sena też pozwala na takie zabiegi ( https://goo.gl/hKCijU ) ja osobiście chce wypróbować to na dwóch senach 10s i dwóch interkomach innej marki.
W interphone nie znalazłem jasno opisanego takiego rozwiązania i wydaje mi się że to niemożliwe, może też tak jest w przypadku modelu TOUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Packtalk z jednym urzadzeniem.... ale dlaczego nie potrafimy wrzucic packtalka po BT na jeden kanał a na drugim byc połączonym z drugim interphone ? Wtedy jeden z Interphonow jest tym ktory laczy je w konferencje.... zgadza się ? Jak dla mnie to Cardo troszke po macoszemu potraktowało ten BT i laczenie sie z innymi markami....dla nich liczy sie DMC i tlyko DMC.... wiadomo ze to jest system do ktorego wszystkie marki wejda....ale jest wart tej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie wina Cardo że Interphone nie zrobił takiego rozwiązania jak Sena które z resztą podlinkowałem.

zasięg BT jest zależny od jego klasy panie kolego :)

Zasięg

Zasięg urządzenia determinowany jest przez klasę mocy:

  • klasa 1 (100 mW) ma największy zasięg, teoretycznie do 100 m
  • klasa 2 (2,5 mW) jest najpowszechniejsza w użyciu, teoretyczny zasięg do 10 m
  • klasa 3 (1 mW) rzadko używana, z teoretycznym zasięgiem do 1 m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi_Kce no nie do konca z tymi ~20m bo po BT to co przynajmniej udalo sie mi i koledze z drugim INTERPHONE sprawdzic to +-`1km - 1.2km chwyta... a odnosnie Cardo to zgadza sie ze nie ich wina ze Interphone nie zrobil takiego rozwiazania (DMC + wrzucanie cos ala DMC BRIDGE) z tym że miałem nadzieję że po BT bedziemy w stanie sparowac CARDO + 2 INTERPHONE bez problemu....a jednak....raz ze zasieg CARDO bardzo szybko znika bo slychac u kolegi pierw trzaski +-100m a potem przy 300-400m juz lipa a dwa to tak jak mowilem, nie da sie polaczyc CARDO z INTERPHONE jako interkomy, ciagle wskakuje jako komorka. Z tego co czytałem to własnie tak jest ze CARDO wychodzi calkowicie z BT i dlatego napisalem ze traktuje to powiedzmy mniej priorytetowo bo ma lepszy system....szkoda...bo jak dla mnie za ta cene mogliby miec wszystko a różnica w ok.500 stówek robi roznice a polaczenie po BT tez sie sprawdza dla mniejszych grup a poki co to tylko CARDO ma DMC. Rozumiem ze tak juz musi byc w polaczeniach tych dwoch marek i raczej marne szanse dobrego polaczenia przez BT ? Z ciekawości... jakie macie interkomy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne że łączy jako telefon, ja mam sene 10S i łączę się normalnie z małym chińczykiem plecaczka jako universal.
Nie spotkałem się jeszcze z możliwością sparowania 2 urządzeń jako Universal intercom, tam jest zawsze miejsce na 1 do 1 co jest właśnie największym problemem w jakiejkolwiek grupie ludzi -.-
Nie mogą te interphony wrzucić do rozmowy połączenia telefonicznego? lepiej tak niż wcale a połączenia telefoniczne w dzisiejszych czasach to nie problem.

P.S.  Kanał stricte o Packtalku, może się czegoś dowiecie z jego filmów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sorki ze dopiero teraz odpisuje....tak moga wrzucic Interphone jako rozmowe telefoniczna....ale to nie o to chodzilo przy zakupie interkomow żeby łączyć się jako rozmowa telefoniczna.... jak spisuje się SENA 10s?? nie ma problemów z jog dial ?? jak praktyczność tego pokrętła ?? inni znajomi zastanawiają sie nad 20s dlatego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.