Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam


czasludzicienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów.

Jestem z Zabrza, uczęszczam na kurs kategorii "A", mój motocykl to BMW F650GS z 2002 roku (napaliłem się, kupiłem i chyba to mój pierwszy błąd, motór nie jest w takim stanie jakbym chciał, no ale teraz dopiero wiem na co zwracać uwagę przy zakupie).

 

Z miłą chęcią jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę pojeździć w okolicach Zabrza, żeby nabrać trochę doświadczenia tak do 100 km/h.

Jeśli ktoś w okolicy chce zarobić parę groszy, a zna się na serwisie (wymiana uszczelniaczy w lagach, oleju itp.), to proszę o wiadomość.

 

LWG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, K.Łapouch-y napisał:

Z tego co mi wiadomo to nie można jeździć w Polsce bez prawa jazdy... Tak mnie się wydaje.

 

jestes niedouczony, bo mozna.

otóż na rowerach ludziska popychają bez prawka, na rolkach też raczej jadą niż idą, hulajnogi i inne tego typu wynalazki, do lasu na crosikach tez jezdżą - O ZGROZO - bez prawka i czasem bez rejestracji nawet... możesz tez bez prawka wyjechać czymkolwiek na jakąkolwiek drogę, jesli masz świadomośc ze jak cie złapią to masz wtedy problem... nigdzie w żadnej ustawie nie jest napisane ze bez prawka nie można jezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, becker napisał:

jestes niedouczony, bo mozna.

Ha ha ha a kolego przeczytałeś że kolega pisze o BMW F650 GS ?  Czy akurat jak były lekcje czytania w szkole to byłeś chory ? 

No chyba że owe BMW to chulajnoga na pedały. 

Co do lasu to z tego co mi wiadomo to jak Cie dorwą leśnicy lub policja to masz przechlapane.... 

PS kolego napisałem że z tego co mi wiadomo... Więc nie musisz mnie obrażać, bo to że jestem nie tutejszy to nie znaczy że nie znam waszej konfliktowej mentalności... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, K.Łapouch-y napisał:

Ha ha ha a kolego przeczytałeś że kolega pisze o BMW F650 GS ?  Czy akurat jak były lekcje czytania w szkole to byłeś chory ? 

No chyba że owe BMW to chulajnoga na pedały. 

Co do lasu to z tego co mi wiadomo to jak Cie dorwą leśnicy lub policja to masz przechlapane.... 

PS kolego napisałem że z tego co mi wiadomo... Więc nie musisz mnie obrażać, bo to że jestem nie tutejszy to nie znaczy że nie znam waszej konfliktowej mentalności... 

- co z tego ze gość pisze o BMW? to tez ma rame dwa koła i silnik jak mała motorynka.

- nie wiem co znaczy tekst o naszej konfliktowej mentalności, ale uwazam ze jak ktos pierdoli glupoty to wypadaloby mu zwrócić na to uwage... co kulturalnie zrobiłem.

- nie, nie bylem chory w czasie lekcji czytania, ale hulajnoga nie tak sie pisze, więc stary moze to ty chorowałes kiedy uczyli pisać?

- nie nadużywaj : " z tego co mi wiadomo .." bo czytając inne tematy to widze, ze kurde chyba niewiele ci wiadomo.

pozdr. i byle do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.