Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kampania Śląskiej Drogówki "Nie bądź następny"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie się wszystkim narażę ale muszę to powiedzieć mimo, że pewnie moderator nałoży na mnie banana. Za kalectwo tego chłopca i jego stan winę ponoszę ja i proszę się nie dziwić. Wiem co potrafią zrobić takie bariery wiem co potrafią zrobić bariery linowe, widzę co robią pracownicy dróg aby nas zabić choćby układanie leżących policjantów na łuku drogi i to nie z winy samego progu lecz z polskiego cwaniactwa, ponieważ większość pseudo kierowców przejeżdża środkiem jezdni pomiędzy progami. Gdy los sprawi, że będziecie tam przejeżdżać to pozostanie wam wybór czołówka próg lub latarnia prędkość brawura itd. nie ma tu nic do gadania. Kierowca odjedzie a policja napisze że winę ponosi motocyklista (a ja znowu nie zrobię nic?). Ludzie nie mają pojęcia o jeździe motocyklem niestety cześć motocyklistów też. Zejdziemy z kolanka i zaczniemy upominać się o naszych kolegów, koleżanki. Walczmy o prawo do bezpiecznej jazdy i zacznijmy krzyczeć że motocyklem w zakręcie trzeba przyspieszać! Panie policjancie aby bezpiecznie go pokonać a nie hamować! Wytykajmy inżynierom ruchu i budowy dróg ich błędy to może zaczną szanować nasze życie. Zacznijmy się wzajemnie szanować to zaczną szanować nas inni, uwzględniać nas przy projektowaniu dróg. Ja już stary jestem jak węgiel a nawet jak paprocie pochowałem trzech bliskich kolegów. Był żal, jest pamięć i dalej nic z tym nie zrobiłem. Ostatnią próbę zorganizowania się podjąłem na forum motocyklistów moderatorzy jednak nie widzą problemu najgorszej statystyki w europie. Nałożyli mi banana chyba po 6 godzinach a temat założyłem chyba koło północy. Niestety wszystkie fora internetowe nie biorą się z potrzeby danej grupy lecz z potrzeby zgoła innej. Może tu będzie inaczej. Do moderatorów zróbmy zakładkę ku pamięci. Do zobaczenia na szlaku. Diaboł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.