Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy forum umarło?


nie po katolicku

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, nie po katolicku napisał:

Zagladam po 3 latach a tu jeszcze gorzej niż było...

Co się dzieje? moto juz nie jest tak popularne czy brak czasu??

Nic nie umarlo,wszystko jest ok.Sezon sie zaczal to wszyscy lataja.W końcu to jest Forum Motocyklistow a nie Forum Wiejskich Klachow.:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

NIe chciało mi sie zkałdać kolejego wątku a ten atmosferą bardzo pasuje.

Otóż poranki już za zimne na moje stare kości i latanie do roboty na moto to już chyba w tym roku tylko z przypadku. Może jeszcze jakieś słoneczne niedziele w siodle........tylko z kim jak forum .......śpi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, becker napisał:

marudzicie tak w ogóle, motodeprecha :D haha, kupcie jakies stare simsony i do lasu, tam mozna zadupcac caly rok

 

 

Ja mam moto depreche nie dlatego , że zima, bo dla mnie sezon jest cały  rok . tylko dlatego , że moja Yamaha  stoi rozebrana i się mojego taty prosi od 2 tygodni o skończenie plastików 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Farida Patrycja napisał:

Ja mam moto depreche nie dlatego , że zima, bo dla mnie sezon jest cały  rok . tylko dlatego , że moja Yamaha  stoi rozebrana i się mojego taty prosi od 2 tygodni o skończenie plastików 

ja mojego kuzyna prosze o skonczenie hondy od listopada 2017 ... nie narzekaj ;).

uzupelniam : przez zime remontowal silnik, dokupiłem glowice i on tłok nowy kupił, juz w maju odpalił silnik i mialo być na dniach gotowe, fakt ze moto troche złomiaste, ale od maja składa skrzynie bo cos "strzeliło", juz nie mam nawet siły dzwonic i sie przypominac, a szkoda mi strzelac focha i zabierac moto do kogos innego tym bardziej, ze kuzyn to mechanik prawie doskonały... wiec czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.