Jump to content
nie po katolicku

Czy forum umarło?

Recommended Posts

15 godzin temu, nie po katolicku napisał:

Zagladam po 3 latach a tu jeszcze gorzej niż było...

Co się dzieje? moto juz nie jest tak popularne czy brak czasu??

Nic nie umarlo,wszystko jest ok.Sezon sie zaczal to wszyscy lataja.W końcu to jest Forum Motocyklistow a nie Forum Wiejskich Klachow.:P;)

Dnia 8.04.2017 o 21:12, nie po katolicku napisał:

Zagladam po 3 latach ...

:D ... haha, cały temat przenieś do działu "HUMOR" i zapraszam za kolejne 3 lata

• Like 1
  • Haha 1

Cześć wszystkim. Parę ładnych lat mnie tu nie było. Ale widzę że nicki dalej te same:) 

P.S.- Rzeźnia jeszcze działa?? Bo nie mam dostępu a kiedyś miałem.

Działa, ale nic tam się nie dzieje.........czekam, aż Pcheła zajmie się moją prośbą i zamknie ten przybytek....

Nie było sensu tego ciągnąć dalej Dorotko.To był martwy twór,lepiej spotkać się osobiście i napić się żołądkowej,zapić ostoyą i dobić się ginem ;)

NIe chciało mi sie zkałdać kolejego wątku a ten atmosferą bardzo pasuje.

Otóż poranki już za zimne na moje stare kości i latanie do roboty na moto to już chyba w tym roku tylko z przypadku. Może jeszcze jakieś słoneczne niedziele w siodle........tylko z kim jak forum .......śpi.

Sorry, ale mi się skojarzyło ;) :

Podział piersi kobiecych: jabłuszka, gruszki i opadówy!

8 godzin temu, becker napisał:

marudzicie tak w ogóle, motodeprecha :D haha, kupcie jakies stare simsony i do lasu, tam mozna zadupcac caly rok

Ja mam moto depreche nie dlatego , że zima, bo dla mnie sezon jest cały  rok . tylko dlatego , że moja Yamaha  stoi rozebrana i się mojego taty prosi od 2 tygodni o skończenie plastików 

14 godzin temu, Farida Patrycja napisał:

Ja mam moto depreche nie dlatego , że zima, bo dla mnie sezon jest cały  rok . tylko dlatego , że moja Yamaha  stoi rozebrana i się mojego taty prosi od 2 tygodni o skończenie plastików 

ja mojego kuzyna prosze o skonczenie hondy od listopada 2017 ... nie narzekaj ;).

uzupelniam : przez zime remontowal silnik, dokupiłem glowice i on tłok nowy kupił, juz w maju odpalił silnik i mialo być na dniach gotowe, fakt ze moto troche złomiaste, ale od maja składa skrzynie bo cos "strzeliło", juz nie mam nawet siły dzwonic i sie przypominac, a szkoda mi strzelac focha i zabierac moto do kogos innego tym bardziej, ze kuzyn to mechanik prawie doskonały... wiec czekam