Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fz6 S2 demontaż dekla alternatora


Darkoprud

Rekomendowane odpowiedzi

Wycieku oleju możesz się spodziewać na pewno. Altek jest zanurzony w oliwie.

Pokrywę odkleić przez opukanie czymś miękkim. Nie podważać.

Nie uszkodzić powierzchni uszczelnianej. Nie przeciągnąć śrub lub gwintów bloku przy składaniu.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, żużu napisał:

Nowa. Ostrożne acz dokładne czyszczenie przylgni.

Składać na sucho. Sulikon zostawić szklarzowi.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

serio? ja do tej pory kazdy silnik skladalem na delikatnym, powtarzam delikatnym FILMIKU dirko... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, żużu napisał:

I nie cieknie :)

Brawo Ty.

Ja składam na sucho i też sucho.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

ja jestem turbo, szkoła turbo, nie posmarujesz nie pojedziesz ;) Miałem akcje na sucho ,ale te wszystkie powierzchnie widzialy już przerrózne wynalazki i mechaniatorów...więc wole sie zabezbieczac... jak masz wyczucie i nie jebjesz na umur to pojedziesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DANVIELD napisał:

... uważając na paluszki ...

W Indiach sterylizowali mężczyzn przy pomocy dwóch cegieł. Pacjent stawał na dwóch krzesłach, ściągał gacie, a sterylizator dwoma cegłami mu miażdżył jaja. Brytyjska reporterka zszokowana pyta sterylizatora: "Ale panie, to boli!". Na co sterylizator: "Nie, proszę pani, bo jak trzymam cegły, to kciuki przesuwam na boczne ich powierzchnie, żeby się w nie nie uderzyć". :) .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2017 o 18:43, Darkoprud napisał:

Nowa uszczelka to 24 zł. Nie majątek https://intermotors.pl/glowna/30461-uszczelka-pokrywy-alternatora-yamaha-yzf-r6-03-05-fz6-04-10-xj6-09-15-A81C08.html

Nie wiesz czy forumowicze mają zniżki w Intermotors?

Dzięki @żużuza odpowiedź.

Dzisiaj odbierając zamówioną część w Intermotors Gliwice spytałem się sprzedawcy o zniżki dla forumowiczów. Odpowiedział mi, że trzeba powiedzieć o tym przed zamówieniem i może zaoferować zniżki do 10%. Spytałem się o to na podstawie wiadomości jaką napisali tu na forum w 2014, że istnieją i że zapraszają na zakupy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.