Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozterki przed zakupem - przymierzalnia? Wrocław


mooris

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy!

Mimo że od dłuższego czasu śledzę to forum w końcu zdecydowałem się napisać.

Choruję na choppera od wielu lat. Nie wiem czy jest to choroba nieuleczalna ale na pewno przewlekła..

Dlatego też wreszcie zapadła decyzja - kupuję! A teraz więcej pytań niż odpowiedzi..

Co? Niby mam swój typ ale nie chcę nic sugerować. Nigdy nie jeździłem więc chciałbym "przymierzyć" kilka modeli (czy wygodnie się siedzi etc.) Czy we Wrocławiu lub okolicach jest jakiś dobry komis gdzie można by to zrobić?

Mam 186cm i jakieś 83kg. Motocyklem najpierw chciałbym dobrze nauczyć się jeździć żeby wykorzystywać go na stosunkowo krótkie przejażdżki. Nie rajcują mnie już dzikie szaleństwa ale zawsze mialem wrażenie że z jazdy chopperem musi płynąć niesamowita radość i chciałbym to poczuć.

Nie mam kat A ale chcę zrobić tak szybko jak to możliwe... Jak tylko kupię i okaże się że faktycznie tak mnie to kręci..

Pomożecie?

Budżet: jakies 7000zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz od doopy strony. Najpierw zrób sobie PJ a potem kup sobie motocykl. Nie będzie cię kusilo aby jeździć bez PJ. Poza tym na kursie zobaczysz czy cię to jara oraz ewentualne błędy i paciaki będziesz robił na sprzęcie z OSK. Być może na koniec kursu uznasz że wcale nie chopper tylko turystyk.

A jeśli chcesz posiedzieć to idź do salonu z nowymi sprzętami lub do jakiegoś większego komisu. Jednak IMHO samo siedzenie nic Ci nie da. Dopiero jazda ukazuje wszystkie niuanse

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.