Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorwacja i inne takie 15 czerwca 2017


Pandik

Rekomendowane odpowiedzi

Oto co dotąd ustaliliśmy:

15-16 Bük
16-22 Vodice
22-25 Sarajewo
25-26 Belgrad
26-27 Timisoara albo okolice
27 - Kluż-Napoka

Wracając można by odwiedzić wesoły cmentarz (mogę zdobyć namiary na nocleg przyjazny motocyklistom ;))
Na Słowacji po drodze Lunik9 :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, luckyluke28 napisał:

Polecam jeszcze okolice Makarskiej a najlepiej to przejechać cała Chorwację "jedynką" 500 parę kilometrów dobrego asfaltu.zakrętów i widoków...

Można wszystko, zobaczymy na miejscu jakie będą nastroje i chęci, puki co to mi osobiście marzy się pomoczenie dupy i nic nie robienie chociaż przez parę dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajna trasa, wybieram się do Chorwacji w podobnym terminie. 
Piszesz że marzy się Wam kilka dni na plaży. 
Na całą trasę którą wyznaczyłeś pewnie nie wystarczy mi urlopu ale czy można się jeszcze z Wami jeszcze 
zabrać przynajmniej na tych parę dni po Cro?
Pozdrawiam 
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr też wychodzę z takiego założenia że

7 minut temu, piotr.mar73 napisał:

TRZEBA  brać życie za rogi na tamtym świecie tego niema dasz rade tylko się spiesz :lol:

i dlatego właśnie pomału kończę kurs na  prawko na motor ;-))))))) Potem trzeba zdać egzamin a potem przez kilka sezonów doszlifować umiejętności.... Stąd te "parę lat" ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcinGSF napisał:

Hej, bardzo fajna trasa, wybieram się do Chorwacji w podobnym terminie. 
Piszesz że marzy się Wam kilka dni na plaży. 
Na całą trasę którą wyznaczyłeś pewnie nie wystarczy mi urlopu ale czy można się jeszcze z Wami jeszcze 
zabrać przynajmniej na tych parę dni po Cro?
Pozdrawiam 
Marcin

Pytasz czy dzik sra w lesie. Jasne że można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Małgorzata napisał:

Piotr też wychodzę z takiego założenia że

i dlatego właśnie pomału kończę kurs na  prawko na motor ;-))))))) Potem trzeba zdać egzamin a potem przez kilka sezonów doszlifować umiejętności.... Stąd te "parę lat" ;-) 

Pierwszą wyprawę do Rumunii zrobiłem w swoim drugim sezonie, wpadłem na pomysł w poniedziałek po południu a w środę wio - kierunek Rumunia :)
Robić prawko, umieć jeździć, zwiedzać jak najprędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pandik napisał:

Pierwszą wyprawę do Rumunii zrobiłem w swoim drugim sezonie, wpadłem na pomysł w poniedziałek po południu a w środę wio - kierunek Rumunia :)
Robić prawko, umieć jeździć, zwiedzać jak najprędzej.

No to mnie natchnąłeś pozytywnie ;-) Może nie będę musiała aż tak długo czekać jak myślałam ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcinGSF napisał:

Hej Pandik - jeździsz coś w ten weekend? Można Cię gdzieś jakoś spotkać - pogadać?

Cześć, pewnie będę gdzieś z plecaczkiem latał. Napiszę SMSy do pozostałej ekipy i może się wszyscy ugadamy na zapoznawcze latanko wokół komina :)
Moja pani pracuje w sobotę do 13tej od tej godziny jak będzie pogoda to wskakujemy na o2o, niedziela cała wolna.

Mój numer to: 512 44 00 88

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.