Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie


Patryk96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć z racji że od kwietnia zaczynam działać jako agent ubezpieczeniowy PZU chciałbym zareklamować swoje usługi :)

Jak to będzie wyglądać można się spotkać bądź ustalić wszystko telefonicznie i polisę dostać na mail a resztę dokumentów pocztą

Korzyści brak stania w kolejkach i tracenia czasu oraz możliwość tańszego zakupu polisy

Płatność mi bądź najlepiej bezpośrednio na konto ubezpieczalni 

W przyszłości zamierzam rozwinąć się o inne ubezpieczalnie ale od czegoś trzeba zacząć w razie pytań proszę pisać chętnie odpowiem na wszystkie i jestem ciekaw czy jesteście zainteresowani moją ofertą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz ofertę. 2x bmw.

R1200RT 2005

F650GS 2009

Pełne zniżki. Prawo jazdy ABCDT oraz wodne śródlądowe i morskie. O reszcie nie będę pisał.

Proszę tu na ogólnym oferowaną kwotę za poszczególne moto, z wyszczególnieniem stawki OC, NNW, AC.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jest odzew postaram się policzyć jak najprędzej ale proszę też o wytrwałość ponieważ moja legitymacja oraz dostęp do bazy danych będzie dostępny od kwietnia ale postaram się wcześniej jeśli posiadacie coś ubezpieczonego w PZU to podajcie co i ile np dwa samochody i dom itp za takie rzeczy jest naliczana dodatkowa zniżka a przecież o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć jako że szkolenie jak i różne sprawy formalne z KNF i całą resztą mocno mnie przyhamowało ale już jestem na dobrej drodze jeśli jesteście chętni do porównania cen u mnie wyślijcie mi swój numer na priv bądź kontakt do mnie 783-802-728 sam się nie spodziewałem jak nasza wspaniała biurokracja lubi opóźniać w każdym razie przygotowanie polisy przeze mnie nie jest zobowiązująca odpowiada ci zawieramy ją nie to może uda się coś znaleźć tańszego  więc nawet jak kończy się komuś za kilka miesięcy może się zgłosić . Prosiłbym o pomoc im większa lista chętnych tym mogę dostać większy budżet do przyznawania zniżek dodatkowych więc jeśli macie znajomych,rodzinę i są chętni to możemy sobie nawzajem pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeżeli zaczynacie pisać o samochodzie zastępczym, autolawecie, itp., to to już nie jest "gołe" OC, tylko dodatki, którymi opakowuje się podstawowe ubezpieczenie. Ja tego typu dodatki kupuję w ramach AC / Assistance. Przy okazji - nie wiem, czy wiecie, ale można OC kupić w jednym TU, a AC/Assistance w innym. Ja mam taką kombinację, ponieważ w takim zestawieniu stosunek ceny do zakresu był dla mnie najbardziej korzystny. Polecam compense https://www.compensa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klaudo napisał:

Jeżeli zaczynacie pisać o samochodzie zastępczym, autolawecie, itp., to to już nie jest "gołe" OC, tylko dodatki, którymi opakowuje się podstawowe ubezpieczenie. Ja tego typu dodatki kupuję w ramach AC / Assistance. Przy okazji - nie wiem, czy wiecie, ale można OC kupić w jednym TU, a AC/Assistance w innym. Ja mam taką kombinację, ponieważ w takim zestawieniu stosunek ceny do zakresu był dla mnie najbardziej korzystny.

Jaki samochód w ten sposób ubezpieczasz ze ci się to opłaca(wartość samochodu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
2 godziny temu, Marian-victory napisał(a):

Ja tez tak myślę,

ale popatrz na ludzi, którzy zarabiają aby przeżyć od pierwszego do pierwszego,a moto chcieliby mieć.

Ja powiem tak z wlasnego doswiadczenia:Tez mialem czesto do slyszenia ze ten czy tamten chcialby motorek , ale nie stac go no bo zarobki slabe a miesiac dlugi. Teraz moje ( aaaale ): o tym nie wspomnial zaden z nich  ze kopca jak lokomotywy , na wieczor jakies piwko , co jakis "czas" butelka .O knajpach tez nie moga zapomniec , jednak tu nikt nie liczy ile to miesiecznie kosztuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.04.2023 o 11:24, Taurus napisał(a):

tu nikt nie liczy ile to miesiecznie kosztuje.

Ja kiedyś (dawno temu) policzyłem.

Rzuciliśmy palenie (z małżonką), gdy Camele wskoczyły na 5zł 

Minimum 3 paczki x 5 zł = 15zł x 30 dni = 300zł (dawno dawno temu, gdy zarobki oscylowały około 1.000zł)

Teraz paczka, chyba około 18zł x 3 paczki x 30 dni = 1.620zł miesięcznie na dziś = 19.440,00zł rocznie :D

Może ktoś przeczyta i przemyśli :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.