Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wheelie / gumowanie


MotoDama

Rekomendowane odpowiedzi

 

16 minut temu, grzesiek_73 napisał:

Proponował bym, uczyć się  innym sprzętem (szkoda Mańka)

"Kto się nie wywróci,ten się nie nauczy"

 

Czyli najpierw zakupić/pożyczyć jakiegoś "paździerza". A czy honda cbr 125 nada się? :)

P.S.-Próbowałam na rowerze- coś tam mi wychodziło ale bez mega rewelacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rowerze to po bułki do sklepu można jeździć...Na SV nie polecam bo szybciutko będziesz szukać plastików do niego,najlepiej by było co sam zresztą chciałbym zrobić ale PLN-ny mi nie pozwalają kupić jakiegoś wyjeba najlepiej min 600 poj na chodzie do zajezdzenia co by szkoda nie było...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ETZ napisał:

Na rowerze to po bułki do sklepu można jeździć...Na SV nie polecam bo szybciutko będziesz szukać plastików do niego,najlepiej by było co sam zresztą chciałbym zrobić ale PLN-ny mi nie pozwalają kupić jakiegoś wyjeba najlepiej min 600 poj na chodzie do zajezdzenia co by szkoda nie było...

Ja nawet po bułki to Mańkiem zasuwam ;)

A co do reszty wypowiedzi, tak też zrobię.

P.S.- możemy się zrzucić na jakiegoś "wyjeba" i poćwiczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panujesz nad motocyklem na tyle ,że mylisz o gumowaniu to V2 jest idealne. Wysoki moment obrotowy i konkretne hamowanie silnikiem. Pozakładaj ew jakieś gmole / soft klatke i dawaj dawaj. Nie wiem jak ze smarowaniem w SV, w mojej RSV mam sucha miske i nie boje sie na 3 biegu ciągnać długiej gumki.Najlepiej pojezdzij z kims kto potrafi gumowac- na plecaku, zeby przywyknac do tego co sie dzieje podczas unoszenia  i opadania. Mozemy sie ustawic jak bedzie cieplej i Ci pokaze na moim moto o co kman i czego oczywiscie unikac

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie faktycznie będzie lepiej poszukac stunt psiora... Widzialem ostatnio na aukcjach jakies cbr,ki  f1 i f2 za niecałe 2500 przerobione do zabawy. I wcale nie jest tak ze jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz... Ja sie wypier....łem mając spore doświadczenie i świadomosc tego co sie dzieje... Nie fortunnie opadłem na rozwaloną studzienke i przy słusznej prędkosci złapałem mocne shimmy... Nie ma reguły, wyjebac sie mozesz wyjeżdzajac z garazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, TURBO1000 napisał:

Nie znam się na takich moto, dlatego muszę uwierzyć na słowo. Co do gmoli i mojego Mańka to mam pady ale to chyba zbyt mało na takie zabawy :)

Podoba mi się pomysł z zakupem moto typowo do ćwiczeń. Zdecydowanie muszę się rozeznać bardziej w ofertach bo nie wykluczone, że tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzesiek_73 napisał:

TURBO... jej Maniek, to cukierek.

do nauki absolutnie NIE!!!

Tylko tak, jak pisze ETZ.

Na zakup dobrego motocykla, trzeba poświęcić mnóstwo czasu,

a rozbitka do poskładania kupisz w moment.

Grzegorz ... Mańek jest Ci wdzięczny, że ratujesz mu skórę ;D

Miło miło :D:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 01:37, Taurus napisał:

Nie ma sie co za bardzo podniecac:rolleyes:Poczatki sa zawsze ciezkie i nie rzadko bolesne:unsure:.Poobijane gnaty i nie malo sincow :unsure:,ale przez wlasne samo zaparcie i dyscypline ^_^ mozna sporo osiagnac.:)

 

A ja uważam, że jest sie czym podniecać :D samozaparcie i dyscyplina to podstawa każdego planu,który ma nas rozwijać czy spełniać ambicje :) Podniecam się mocno Panem Rafałem, a Panią Sarah to już wgl.. brakuje mi słów :DPan Turbo1000 również nie jest "zwykłym kowalskim" na motocyklu.
Byłam ostatnio na motocrossach w Krakowie i też się mocno ekscytowałam kiedy fruwali głową w dół. Mój mózg tego nie potrafi więc jedyne co mi pozostało to mieć z tego czyz tamtego podnietę  ;):D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.