Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha FZ6 2004 Pilchowice


Nesti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie sprzedaży Fazerki z 2004 z przebiegiem 33400km w cenie 11500zł. Moto stoi w sklepie PM Motor w Pilchowicach - sklep ma bardzo dobre opinie klientów,a polecał mi go znajomy.. Bardzo mi się podoba ten sprzęt. Czy może jest tu ktoś, kto już widział tam ten egzemplarz i mógłby się wypowiedzieć na temat? Czy cena za ten rok jest ok? Ewentualnie czy ktoś zechce pomóc w oględzinach?

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fz-motocykl-yamaha-fz6-ID6yNS21.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu kupiłem u nich moto. Rzeczowa rozmowa, konkretna obsługa. Patrzyłem też co mają na zapleczu. Wśród dziesiątek różnych maszyn najpoważniej uszkodzony nie miał kierunkowskazu.

Polecam.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesti nie o to chodzi że to jakaś reklama ale uczciwych handlarzy należy promować, jak widzisz na Tym forum też ma same pozytywne opinie.
Od siebie tylko dodam że jesienią umówiłem się z nimi na naprawę uszkodzonego wskaźnika paliwa w ramach gwarancji, a moto im zawiozłem dopiero na wiosnę, pomimo że to było "na gębę" i nie miałem żadnego kwitku zachowali się honorowo i usunęli usterkę.

edit:
A co do oględzin to Danvield jeździ z klientami, sam z nim w przeciągu dwóch lat oglądałem 5 motocykli z czego dwa kupiłem (między innymi Trampka w PMMotors)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 11:25, slavoo-s1 napisał:

Zapytaj dlaczego pomalowany tylni błotnik oraz osłona  łańcucha,powinny być czarne.Ale wcale to nie dyskwalifikuje sprzęta,trzeba oglądnąc na żywo.

Fabrycznie były czarne? Gdy rozmawiałem z jednym gościem z salonu,to nie był w stanie mi nic powiedzieć, bo nie On moto sprowadzał. Jedynie się dowiedziałem że będzie mieć nowe opony. Jeszcze tam nie byłem, bo mam natłok zajęć w ostatnich tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Nesti napisał:

Fabrycznie były czarne? Gdy rozmawiałem z jednym gościem z salonu,to nie był w stanie mi nic powiedzieć, bo nie On moto sprowadzał. Jedynie się dowiedziałem że będzie mieć nowe opony. Jeszcze tam nie byłem, bo mam natłok zajęć w ostatnich tygodniach.

Tu masz malowania https://www.yamaha-motor.eu/designcafe/en/index.aspx?view=article&id=442642&segment=Sport Touring&archive=false&page=3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Darkoprud napisał:

Ale chodzi Ci o ogólne malowania na nowych? Bo jeśli tak,to jakie jest odzwierciedlenie w stosunku do starych Fazerów? Pytam bo się nie znam na tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

845495811_2_1080x720_motocykl-yamaha-fz6
2004_fz6-Fazer_Galaxy%20Blue%20(DPBML)_P
Ok powyżej masz zdjęcie z ogłoszenia, poniżej zdjęcie z linka wklejonego przez Darkoprud-a.
Jak widać malowane są błotniki i lusterka, ale jest też dołożona osłona silnika (pług) w kolorze. Ktoś mógł mieć kaprys i pomalować bo tak mu się podobało.

Sam mam moto z srebrnymi felgami które chyba pomaluje na czarno, ale wszelkie malowanie jak widać budzi obawy potencjalnych nabywców.
Jak chcesz mieć pewność weź miernik lakieru sprawdź na baku owiewkach które fabrycznie były w kolorze i na błotnikach malowanych. Nie wiem dokładnie jakie powinny być grubości lakieru ale jeśli na baku są powiedzmy dwukrotnie wyższe niż na błotnikach to wtedy możesz się zastanawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy jest sens martwienia się czy były malowane podobno gleba motoru to tylko kwestia czasu skupił bym się czy nie były spawane plastiki i ogólna kondycja maszyny to czy był wcześniej malowany czy nie to sprawa drugo rzędna nawet jak nie leżało moto mogło mieć czaszę malowaną choćby z powodu odprysków elementy pomalowane dla estetyki niema się co nad tym rozwodzić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.