Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukiwanie znajomego


luckat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej szukam kontaktu do znajomego którego poznałem w zeszłym roku w Chorwacji w Breli, córki nasze ładnie się bawiły.Zgadaliśmy się że umówimy się na wspólne latanie, niestety nie mam kontaktu do niego.Jeździ Hondą Goldwing jest z Myślenic lub Mysłowic, jest dość duży, łysy i jest kierowcą zawodowym, tyle pamiętam.Jeżeli macie kontakt to proszę o info.dzięki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według opisu to Rysiek jak byk,tyle że on już sprzedał golda i wyjechał na Bora Bora, ale równie dobrze może to być Tadek, specjalista od przewozu drobiu na dalekich dystansach, ale on goldasa zamienił na trajkę, ewentualnie Heniek, szpec od wycieczek do Hajduszoboszlo, ale on pozbył się goldiego i wszedł w wędkarstwo na rzekach łososiowych  Norwegii.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 12.03.2017 o 22:41, Wicher napisał:

Według opisu to Rysiek jak byk,tyle że on już sprzedał golda i wyjechał na Bora Bora, ale równie dobrze może to być Tadek, specjalista od przewozu drobiu na dalekich dystansach, ale on goldasa zamienił na trajkę, ewentualnie Heniek, szpec od wycieczek do Hajduszoboszlo, ale on pozbył się goldiego i wszedł w wędkarstwo na rzekach łososiowych  Norwegii.......

Heniek juz nie jezdzi do Hajduszoboszlo, bo slyszalem ze przesiadł sie na wędkarstwo w Norwegii czy Holandii, no gdzies tam. a Tadek znowu kupil goldwinga ale nie jest juz łysy, wiec nie wiem, ale z opisu pasuje ze Tadzik, jak co to moge dac numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie padłem...  Bo tak naprawdę jest to szwagier ciotki teścia ze strony ze strony matki chrzesynej zięcia, teściowej szwagra, kuzyna mojej przyrodniej siostry. Więc jakbym go spotkał gdzieś na rodzinnej imprezie to dom znać...... 

Choć o ile mnie pamięć nie myli on tego wyjazdu do Chorwacji dobrze nie wspominał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie pomocni :rolleyes:
Ktoś grzecznie pyta, a Wy jak nie chcecie bądź nie potraficie pomóc to nic nie piszcie.
Nie musicie pisać jak jakieś pie*dolone gimbusy. Wiem że w internecie panuje moda na bycie ch*jem ale myślałem że dotyczy to osób młodszych niż 15 lat.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hawk1985 napisał:

Nie musicie pisać jak jakieś pie*dolone gimbusy. Wiem że w internecie panuje moda na bycie ch*jem ale myślałem że dotyczy to osób młodszych niż 15 lat.
 

 

"...poznalam na wakacjach megaprzystojnego Tomasza, dobrze mnie sadzil ale nie wzielam telefonu, a nie wiem jak wyglądał bo akcja była z tyłu pomozcie go odnalezc..." nie wiem jak ty ale ja bede darł łacha jak pie*dolony gimbus z takich apeli. a ty lepiej pomóż szukac. w Myslowicach albo Myslenicach ... Węgry czy Włochy co za różnica :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 23.05.2017 o 15:13, becker napisał:

 

"...poznalam na wakacjach megaprzystojnego Tomasza, dobrze mnie sadzil ale nie wzielam telefonu, a nie wiem jak wyglądał bo akcja była z tyłu pomozcie go odnalezc..." nie wiem jak ty ale ja bede darł łacha jak pie*dolony gimbus z takich apeli. a ty lepiej pomóż szukac. w Myslowicach albo Myslenicach ... Węgry czy Włochy co za różnica :D ??

No ile może być takich motocykli w Mysłowicach i Myślenicach, 10 może, więc może sobie podrzesz łacha jak pier.... gimbus na swoim podwórku, a nie tu.

 

Dnia 23.05.2017 o 17:44, krzychu64 napisał:

Może powinieneś szukać na forum goldasa. 

Tam sami znajomi. B)

Dzięki, zamieszczone już, ale niestety forum prawie martwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.